Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Za úspěchem dravce je jeho správné rozhodnutí v pravý čas. Měli byste najít klid a vyčkat na vhodný okamžik, úspěch vás pak nemine. Zároveň byste měli vědět, na čem záleží, co je důležité hlavně pro

vás. Nechte se vést srdcem.

Bobr (20. 4 – 20. 5.)

Poznáte sice svět přes tvrdou skořápku ořechu, ale dostane se vám vědomostí velmi zásadních. Plánujte, vymýšlejte nové směry, cesty, je čas jít. A to klidně i tam, kde je to pro vás zcela neznámé. Nemusíte přehánět, jen se držte svých snů a poslouchejte duši.

Jelen (21. 5 – 20. 6.)

Vaši strážci se rozhodli vás probudit, ukázat vám, že i když se zrovna nedaří, má to svůj důvod, vždy pozitivní. Také naopak, pokud se daří, neměli byste to brát jako samozřejmost. Naslouchejte promlouvání vesmírné energie, myslí to s vámi dobře.

Datel (21. 6 – 21. 7.)

Mistr ve stavění je bobr, umí skvělé věci. Co ale stavíte vy? Hráz kolem sebe nebo svého srdce? Zvažte, zda není škoda se nechat uzavřít do své vlastní klece jen proto, že vně číhá nebezpečí. Myslete více pozitivně, nebojte se šelem.

Losos (22. 7 – 21. 8.)

Pověstní ďáblové nejsou jen zlem, ukazují druhou stranu mince, abychom pochopili obě. Ten, kdo kolem vás kuje své plány, má slabiny. Všichni je totiž mají. Nevšímejte si toho, co dělá, ale jak se chová. Soustřeďte se tím správným směrem.

Medvěd (22. 8 – 21. 9.)

Voda může pomoci uhasit žízeň, skrývá v sobě spoustu života. Umí ale i zabíjet. Naberte si jí jen tolik, kolik potřebujete pro svou skutečnou potřebu. Až vám dodá dostatek energie, pomozte ostatním. Pomůžete tím sami sobě. To je pro vás ta správná cesta.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Lstivé šelmy vzbuzují strach, je ale snadné se mezi jejich drápy orientovat, pokud ukážete dostatek odvahy a síly. Nebojte se okolí, neublíží vám, pokud to vy sami nedovolíte. Není nic jednoduššího, než si začít věřit a zazářit zcela naplno.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Nebojte se jít duchovní cestou, ukáže se vám život a svět v jiném světle. Poznáte nové věci, pochopíte smysl všeho, co se kolem vás děje. Najdete sami sebe, jiné světy. Přijměte pomoc druhých, ale nikdy za ni nezapomeňte poděkovat.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Vše, co budujete, čiňte s rozmyslem. Nic nenechávejte rozdělané, dotáhněte vše do konce, ať je již jakýkoliv. I když se zprvu bude zdát, že vaše snaha byla marná, později se ukáže, že vaše rozhodnost si stojí skutečně dobře a základy jsou pevné.

Husa (22. 12. – 19. 1.)

Nebojte se změnit vše, co chcete, vaši průvodci jsou s vámi. Dají vám sílu, rozvahu, pochopení. Vy jim za to dejte svou víru a poděkujte za jejich snahu. Společně dokážete i to, co by mnozí považovali za bláznovství. Začněte tam, kde to pálí nejvíce.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Přichází výzva, probuďte svůj vnitřní hlas a instinkt. Použijte je při každé možné příležitosti, jichž bude nyní spousta. Nezůstávejte pozadu, nebojte se promluvit, jednat tak, jak vám káže srdce. Budete překvapeni silou, kterou máte, a také možnostmi.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Soustřeďte se více na svou citlivější stránku. Nebojte se otevřít své srdce a ruce dokořán. Spíše než na hrozící nebezpečí myslete na to dobré kolem. Šrámy k životu přece patří, jsou pak ozdobou každého, kdo bojoval za dobro a čest.

(nad)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2260971
DnesDnes565
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden2560
Tento měsícTento měsíc16379

Partnerské weby