02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 2. ÚNORA

BERAN: Čeká vás milé setkání s někým blízkým. Pravděpodobně to bude někdo ze vzdálenější minulosti, s nímž jste se delší dobu neviděli.

BÝK: Dnes rozhodně

nezůstávejte sami. Ve společnosti přátel vás čeká příjemné uvolnění. Budete sršet energií, díky které se stanete středem zájmu.

BLÍŽENCI: Využijte volný den a zajděte si s přáteli někam do společnosti. Dozvíte se mnoho nového a ještě se příjemně pobavíte.

RAK: Vašemu tělu udělá dobře pořádná procházka na čerstvém vzduchu. Příjemný odpočinek mysli v přírodě můžete završit hodinou v sauně nebo relaxační masáží.

LEV: Ve vašich víkendových plánech může nastat nečekaný zvrat. Přijměte s povděkem všechno, co k vám bude přicházet. ♥ Naděje umírá poslední.

PANNA: Nesnažte se za každou cenu odhalit nějaké tajemství. Zvědavost vám může přinést zklamání, rozčarování. ♥ Kompromis je vaší silnou stránkou.

VÁHY: Jestliže jste dostali nějaké zajímavé pozvání, máte možnost se podívat na zajímavé místo, neváhejte ani minutu. Pěkné zážitky patří do života.

ŠTÍR: Nepouštějte se do žádné namáhavé činnosti, raději se trochu šetřete. Zjistíte, že odpočinek potřebujete jako už dlouho ne. ♥ Neutrální den.

STŘELEC: Je skvělý čas na cestování, a to klidně i někam do zahraničí. Pokud cestu plánujete, nemusíte se držet při zemi. ♥ Očekávejte dobrou zprávu.

KOZOROŽEC: Dost možná vás děti překvapí, a to hlavně pohledem na svět. ♥ Oživte vztah třeba originálním večerem nebo malým dárkem.

VODNÁŘ: Dnes žádné velké utrácení a vyhněte se i fyzické námaze. ♥ Co se ovšem milostné sféry týká, mělo by se vám dařit.

RYBY: Dostanete-li šikovný nápad, jak čehosi využít nebo jak ušetřit, zrealizujte ho. ♥ Váš šarm dnes bude nepřehlédnutelný.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 3. ÚNORA

BERAN: Máte před sebou příjemný den, kdy by se vám mělo dařit. Využijte toho a pusťte se do domácích restů. Vaše odhodlání bude nakažlivé.

BÝK: Někde na vás čeká mimořádný zážitek. ♥ Dost možná pro vás partner připravil něco neobvyklého, co vás mile potěší a vytrhne ze stereotypu.

BLÍŽENCI: Pokud vás svazuje pocit zajetých kolejí, zkuste se ho zbavit malou proměnou bytu. Stačí přesunout pár kousků nábytku a vše bude působit neokoukaně.

RAK: Neděle je jako stvořená pro setkání s přáteli. Vymyslete společnou aktivitu v přírodě. Budete příjemně překvapeni, kolik sil vám ještě zbude na domácí práce.

LEV: Nemáte si na co stěžovat. Tak zapracujte na své náladě - rozdávejte kolem sebe úsměv, vždyť pro vás nic není problém. ♥ Všechno se dá zachránit.

PANNA: Vyplatí se vám vstřícnost. Pozorně naslouchejte každému členu rodiny, zejména dětem. ♥ Se Střelci nebude vůbec snadné pořízení.

VÁHY: Jak si co zařídíte, takové to budete mít. ♥ I když jste poměrně soutěživí, v milostném životě nemá poměřování sil co dělat.

ŠTÍR: V osobním životě nemůžete očekávat žádné změny. Možná vám bude běžný stereotyp dokonce vyhovovat. Objevíte pro sebe nový způsob relaxace.

STŘELEC: V nitru jste opravdový bojovník, tak se nebojte ozvat či hájit svá práva. Po fyzické stránce jste v kondici, využijte toho.

KOZOROŽEC: Neberte jako samozřejmost příjemné a dobré věci, které vám život nabízí. Nezapomínejte se také o to hezké přičinit svým přístupem k okolí.

VODNÁŘ: Relaxujte, nabírejte síly. ♥ Aspekty přejí osamělým. Čas nahrává romantickým schůzkám, navazování nových kontaktů.

RYBY: Štěstí máte na své straně, tedy toho využijte. ♥ Nezadaní mají šanci na seznámení s nadějnými vyhlídkami do budoucna.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2277041
DnesDnes152
VčeraVčera1344
Tento týdenTento týden1496
Tento měsícTento měsíc9290

Partnerské weby