1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Svému okolí dáváte spoustu lásky, energie i času. Vyvstává však otázka, zda není vaše snaha přehnaná a zda myslíte také na sebe. Může se dokonce stát, že vaši snahu nikdo neocení, protože o ni nestojí. Nemusíte se tolik snažit, vaši blízcí vás

budou milovat i tak. A pokud ne, nezaslouží si vaši podporu.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Každý člověk je osobnost a má svou cenu. Podívejte se tedy na sebe, pohlédněte do své duše a najděte své přednosti. Uvědomte si své chyby a to, co vás omezuje. Vše prostě pojmenujte, a pak budete mít nad svými nedostatky kontrolu. Svého totemového průvodce můžete požádat o cestu k duchovnímu růstu, je připraven vám pomoci.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Bojíte se vystoupit z pomyslné ulity, vydat se tam, kde to neznáte? Tohle všechno byste měli změnit, jinak vás čeká velké zklamání. Vše, co se událo ve vašem životě, má nějaký důvod, ale také svou dávku času. Nechte tedy některé věci odeznít, nezaobírejte se jimi a myslete na budoucnost. Běžte za svými sny.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Nikdy nepoužívejte k získání toho, co chcete, intriky nebo lsti. Vše se totiž vrací a pro vás by to znamenalo ztrátu nejen materiální, ale i duchovní. A pokud jste už nějakou chybu udělali, pokuste se ji napravit. Jednejte vždy tak, abyste se nemuseli bát následků. A pamatujte, že chybami se člověk učí.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Věrnost je důležitá, a to nejen ve vztahu. Věrni byste měli být hlavně sami sobě, svým zásadám a snům. Neměňte nic jen proto, že si nejste jisti, nebo vás od vašeho záměru zrazuje okolí. Běžte si za tím, co chcete, nebojte se překážek. Jen vám budou určovat správný směr - buď bude cesta volná, nebo vás povede jinudy.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Jestli se stavíte do opozice pokaždé, když okolí nesouhlasí s tím, co děláte, jak vystupujete, výsledkem bude jen rozčarování nebo dokonce deprese. Nebojujte tolik s tím, co si myslí ostatní. Spíše naslouchejte, možná zaznamenáte skvělou radu, která se vám bude časem hodit. A nedávejte na první dojem.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Dokážete být sami sebou, umíte si poradit i v těch nejsložitějších situacích. Možná jste na sebe díky tomu i pyšní. Nepřehlížíte ale blízké, kteří vám chtějí pomoci? Nechte je, ať se podílí na všem, co vám přináší radost, ale také vás trápí. Tak utužíte vztahy, získáte dokonalou oporu.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Obklopte se blízkými, rodinou. V jejich středu najdete klid, podporu, doplníte energii. Měli byste ale vrátit vše, co dostanete. Věnujte se tedy hlavně těm, které máte rádi a záleží vám na jejich štěstí. Jestli někde vztahy váznou a moc si nerozumíte, udělejte první krok k usmíření. Ve vaší duši se pak rozhostí klid.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Budete se umět hravě orientovat v každé situaci, dokážete improvizovat a vcítit se do daného problému. Vaše mysl bude zářit, tak toho také řádně využijte. Pozor jen, aby vám příliš nestouplo sebevědomí. Nemusíte být nutně ostražití, zcela postačí, když nezapomenete na pokoru.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Nebojíte se ukázat svou sílu, jste ochotni ze svého života odstranit každého, kdo vám není po vůli. Je sice v pořádku, že se budete snažit opustit ty, kteří vám již nic nepřinášejí, ale je to ve vašem případě skutečně tak? Můžete být totiž zahleděni do sebe více než je zdrávo, a to by se vám nemuselo vyplatit.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Vaše vůle může být mírně oslabena, a tak byste mohli mít problém ubránit se nástrahám života. Nemusíte se však bát požádat o pomoc, nejde o žádnou slabost. Možná některé blízké překvapíte, ale bude to jen v tom dobrém. Uvědomte si, že nikdo není dokonalý. Každý má své slabé místo, byť si to nechce přiznat. Tedy i vy.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

V některých situacích vám pomůže být neúprosným bojovníkem, ale ne vždy je potřeba hned vyhlašovat válku. Zvolněte, podívejte se na některé záležitosti z více úhlů pohledu a hlavně více přemýšlejte. Vše se vám nakonec děje z nějakého důvodu, který možná pochopíte později. Věnujte se také meditacím, mnohé pochopíte.

(nad)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2259569
DnesDnes473
VčeraVčera685
Tento týdenTento týden1158
Tento měsícTento měsíc14977

Partnerské weby