andlBERAN: Dnes se můžete spolehnout na svou kondici. Pokud půjde o projev síly a energie, máte zelenou. Jinak se držte raději zpátky.

BÝK: Nesnažte se nic lámat přes koleno. Špatné

náladě se možná nevyhnete, ale můžete ji zmírnit relaxací a poslechem hudby, kterou máte rádi.

BLÍŽENCI: Čtvrtek pro vás bude víceméně neutrálním dnem. Když se na něj podíváte zpětně za pár dní, zřejmě ve vás nevyvolá výraznější vzpomínku.

RAK: ♥ Na svatého Valentýna kolem sebe vidíte spoustu lásky, co takhle potěšit partnera přáním, milým dárkem? Třeba se dočkáte a budete také příjemně překvapeni

LEV: Kdy jste naposledy udělali nějaký dobrý skutek, někomu pomohli? Víte, že vidíte, tento přístup dokáže člověka učinit šťastnějším? ♥ Blýská se na lepší časy.

PANNA: Pozor na to, o čem a hlavně před kým hovoříte. U někoho nelze spoléhat na diskrétnost, o soukromých věcech proto raději pomlčte. ♥ Všechno se vám zdá krásné.

VÁHY: Pokud k vám dorazí zajímavá nabídka, neříkejte ukvapeně ne. Stojí za to, abyste si ji nechali projít hlavou. ♥ Láska vás může velmi intenzivně zasáhnout.

ŠTÍR: Peníze nerovnají se štěstí. O tom se na vlastní kůži dnes přesvědčíte. ♥ Spokojenost v srdci je nutné posilovat společnými prožitky, originálními nápady.

STŘELEC: Pokuste se trochu soustředit na svůj šestý smysl. Nyní funguje lépe než kdykoli jindy a dobře vám napoví, jak se zachovat.

KOZOROŽEC: Čekejte zajímavou zprávu týkající se možnosti změnit nebo získat práci. Určitě moc dlouho nepřemýšlejte, raději hned jednejte.

VODNÁŘ: Zaměřte se na obchodní sféru. Hledáte-li práci nebo ji chcete změnit, máte dobré vyhlídky. ♥ V citech může dojít k ochlazení.

RYBY: Aspekty varují před spěchem a unáhlenými soudy. Mohli byste tratit více, než si myslíte. ♥ Není vhodný čas na navazování nových známostí.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2259489
DnesDnes393
VčeraVčera685
Tento týdenTento týden1078
Tento měsícTento měsíc14897

Partnerské weby