2739Vhledy1BERAN: Nehazardujte s penězi. Sice žádnou výraznou ztrátou netrpíte, ale rychle by se to mohlo změnit. Buďte opatrní, do čeho investujete.

BÝK: Plná peněženka není zázrakem, ale výsledkem

vaší vytrvalé práce. ♥ Můžete se odměnit a naplánovat si s někým blízkým třeba víkend v lázních.

BLÍŽENCI: Můžete se těšit, že se výrazně vylepšila vaše finanční situace. Z velké části to je výsledek předchozích úspor, které pokryly nenadálá vydání.

RAK: Fyzicky se možná necítíte nejlépe, popřemýšlet byste měli o své stravě. Nastudujte si možnosti, zjišťujte si, co by vám udělalo dobře. Odlehčený jídelníček vám prospěje.

LEV: Vaše pracovní tempo se stále zvyšuje. Pokud vás to naplňuje spokojeností, proč ne? ♥ Nezapomínejte pro samé starosti na soukromý život.

PANNA: Podle postavení planet by vás nic nemělo zarmoutit, právě naopak. Máte našlápnuto k úspěchu. Až se večer ohlédnete, budete právem na sebe pyšní.

VÁHY: Nevyhýbejte se společenskému životu. Využijte každou příležitost, jak se dostat mezi lidi. Co takhle vyrazit někam na ples?

ŠTÍR: Hvězdy soudí, že by vás mohl ovládnout závratný pocit štěstí. ♥ Zejména v lásce to vypadá na naplnění nějakého snu. Společnou řeč najdete s Rybami.

STŘELEC: Pozor na úrazy všeho druhu. Raději než práci byste se měli věnovat pasivnímu odpočinku. Opatrnost je na místě i při sportování, obzvláště ve fitcentru.

KOZOROŽEC: Pokud máte v plánu nějaké větší výdaje, odložte je raději na později. Hvězdy nyní nejsou investicím příliš nakloněny.

VODNÁŘ: Postavení planet vás vybízí k tomu, abyste investovali, nakupovali, prodávali. Věřte, že neproděláte. ♥ Žárlivost je na vzestupu.

RYBY: Nároky a tlak vnějších okolností vás mohou stresovat. Na jistou osobu možná změníte názor, něčím vás může překvapit.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2274486
DnesDnes121
VčeraVčera1233
Tento týdenTento týden5897
Tento měsícTento měsíc6735

Partnerské weby