1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Příliš často se stavíte do pozice oběti a bědujete nad nepřízní osudu. Jste to ale vy, kdo může tento postoj změnit, udělat pro svůj život něco konkrétního. Pamatujte, že štěstí nikde nenajdete, je to stav mysli, který si musíte

vytvořit vy sami. Možná pomůže duchovní cesta nebo pobyt v přírodě.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Lidé se vám budou svěřovat, hledat ve vás opěrný bod. Pomáhejte, pokud to bude ve vašich silách, ale pozor, abyste si nebrali cizí problémy za své. Můžete podat pomocnou ruku, můžete poradit, pohladit. Jenže víc nelze. Nevyřešíte potíže jiných lidí, nemůžete plnit jejich sny. I vy máte ty své.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Jestliže ve vás lidé věří, mají ve vás poradce a zpovědníka, neměli byste jejich víru zklamat. Pozor tedy, jak budete s cizími informacemi nakládat. Umíte udržet tajemství? Tato otázka je nyní na pořadu dne. Navíc každý nesprávný krok se může neblaze projevit na vašem vlastním štěstí a také směru cesty.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Klid a pohodu najdete u blízkých, mezi těmi, které máte rádi. Obecně vás to nyní bude ke kořenům více táhnout. Nebraňte se tedy. Jděte za svým srdcem, více odpočívejte a dejte průchod svým citům. Partner, ale i někdo blízký ve vašem okolí, uvítá sdělení, že ho máte rádi, že vám na něm záleží.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Nestyďte se za svoji zranitelnost, nebraňte se svým temnějším stránkám osobnosti. Naopak, vše nechte vyplavat na povrch, protože jen tak s tím vším můžete „pracovat“ a bojovat. Váš strach a obavy vám mohou být k užitku, jen je třeba se k nim správně postavit. Přestanou vás ale ovládat již ve chvíli, kdy je přijmete za své.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Svou láskou můžete okolí trochu dusit, proto pozor, kolik jí vynakládáte a zda je správně mířená. Milovat není zločin, je krásné, když umíte udělat druhého člověka šťastným. Jen to zkuste bez podmínek. Jestli očekáváte, že se vám vše vrátí stejnou měrou, mohli byste být zbytečně zklamaní.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Jestli se na vás někdo oboří a bude tvrdit, že děláte chyby, neberte si tato slova osobně. Takový člověk hovoří o sobě a všem, co nemá zpracované právě on. Povzneste se nad nelichotivá slova, tím protivníka odzbrojíte nejen efektivně, ale hlavně rychle. A hlavně - neoplácejte stejnou mincí.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Jste si jistí, že potřebujete stále vedení někoho jiného, že nejste dostatečně schopni jít svou vlastní cestou? Je třeba přistoupit k rázným krokům, vytyčit si nový cíl. Možná budete překvapeni, jak rychle najdete štěstí a hlavně nový smysl života. Pokud si nevíte rady, pomoci by mohla meditace a ohlédnutí do minulosti.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Na každou situaci se podívejte z více úhlů pohledu. Jste schopni vidět víc, než si myslíte. Změníte názor na spoustu lidí, na to, co se vám děje. Vše má totiž svůj důvod, vše k vám přichází formou nějakého vzkazu. Nemusíte tedy se vším hned bojovat, občas zcela postačí jen pochopit souvislosti.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Bůh vám dal do vínku inteligenci a schopnost přemýšlet, ale také moudrost. V minulých životech jste nasbírali spoustu zkušeností, které nikam nezmizely. Mohou se dokonce i nenápadně připomínat. Vnímejte své nitro, sledujte, co vám říká. Ne vše vyčtete z knížek, ne vše jde vysvětlit zcela logicky.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Stále nedokážete najít zlatou střední cestu. Když jste zahnáni do kouta, stavíte se do obranné pozice. Zvolněte, nechte si projít rozhodující události hlavou, než začnete nějak jednat. Máte tendence vyhodnocovat situace příliš rychle, proto ale také často dochází k omylům. A to naprosto zbytečně, stačí více přemýšlet.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Mohl by vás přemoci strach z nějakých novot, které podle všeho v tomto období nastanou. Obavy z pokročení kupředu však mohou mít různé důvody, měli byste o nich popřemýšlet. Pokuste se zapracovat na svých nedokonalostech. Na učení a vzdělávání není nikdy pozdě, to mějte na paměti.

(nad)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2272333
DnesDnes1225
VčeraVčera634
Tento týdenTento týden3744
Tento měsícTento měsíc4582

Partnerské weby