andlBeran – ochranný anděl Gabriel

Hledáte-li životního partnera, věřte, že vaše aktivita vám do cesty přivede nové lidi a známosti, které vám otevřou oči. Zjistíte, co je pro vás důležité a podstatné a proč jste nemohli tak dlouho najít spřízněnou duši. Andělští ochránci vás jen varují před ukvapenými

kroky, takže zlehounka a trpělivě rozvíjejte nadějný vztah. A buďte upřímní. To je předpoklad, abyste položili základy něčeho, co bude mít šanci do budoucna. Nezapomínejte také na svůj duchovní rozvoj, i ten je na vaší pouti důležitý.

Býk – ochranný anděl Rafael

Oprostěte se od starostí a užívejte si poklidu. Více pohybu vám jen prospěje a je jedno, zda to bude v přírodě nebo ve společnosti při zábavě a tanci. Planety vás mohou svádět k bilancování, což by vás zbytečně brzdilo v dalším rozvoji. Vaši andělští ochránci vám radí, abyste udělali za minulostí tlustou čáru a svou energii využili pro budoucnost. Na ní byste měli zapracovat, protože základy, které začnete budovat nyní, mají velkou šanci být stabilním bodem v následujícím období. Přehodnoťte také své finanční aktivity.

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Uvědomte si, že tělo, a hlavně vaše mysl, potřebují občas zrelaxovat, vymanit se ze stereotypu. Navíc byste mohli v každodenní honičce ztratit smysl svého konání. Pravděpodobně vás potkají události, se kterými jste nepočítali a jež neuvítáte tak úplně s nadšením. Všechno má však svůj důvod, a i to horší, co vás v životě potká, vás má někam nasměrovat. Hledejte tedy ponaučení v záležitostech, které vás donutí přemýšlet, řešit a přehodnocovat. A nezapomínejte poděkovat těm, kteří vám budou nápomocni a jsou vaší oporou.

Rak – ochranný anděl Michael

Toto období bude poměrně pestré na události. Nejsou vyloučeny jisté změny, které vám umožní poznat nové sféry života, posunout hranice poznání. Měli byste se také zamyslet nad tím, zda hodnotíte osoby a události kolem sebe objektivně, jestli se nesnažíte mít vždy vše pod kontrolou. Rady a názory zkušených berte vážně, myslí to s vámi dobře. Jen někdy nebudou volit úplně optimální formu, proto buďte trpěliví. Nechte tedy občas něco na osudu, a také nezapomínejte dobíjet energii.

Lev – ochranný anděl Uriel

Můžete se věnovat pracovním záležitostem nebo koníčkům, rozhodnutí je na vás. Pokud jste však v uplynulých dnech hřešili více, než je zdrávo, zlepšete životosprávu. To znamená začít u jídelníčku, zařadit co nejvíce zeleniny a zdravých potravin, doplňovat tekutiny a dostatečně odpočívat či meditovat. Nejlépe v přírodě, neboť energie stromů je úžasná a zvolíte-li tuto formu, uvidíte, jak povzbudí vaši mysl. Vaši andělští ochránci vám pro toto období doporučují, abyste na nějaký čas zapomněli na obchody.

Panna – ochranný anděl Azrael

Vyvarujte se zbytečných konfliktů s blízkými a také přehnaná žárlivost v lásce není na místě. Popřemýšlejte, jak dlouho jste s partnerem spolu, co jste prožili a jak je vám s ním dobře. Bez důvěry to nejde a máte-li něco na srdci, co vás trápí, promluvte si o tom. Tento měsíc je tedy o vstřícné komunikaci s těmi, na kterých vám záleží. Stejně tak to platí i v zaměstnání, kde nebude prostor pro nějaké mlžení či zastírání pravých věcí. Úspěchu se dočkáte jen tehdy, když půjdete tzv. s kůží na trh a bez přetvářky.

Váhy – ochranný anděl Ariel

Potlačíte-li nyní tendenci komandovat a kritizovat ostatní, přečkáte únorové dny bez vážnějších konfliktů. Zamyslete se nad tím, proč se nacházíte v takovémto rozpoložení. Nepotřebujete dovolenou nebo nějakou změnu? Možná je na čase věnovat se tomu, co pro vás má přínos a naplňuje vaše touhy a zájmy. V první polovině března pak věnujte zvýšenou pozornost svému zdraví, neboť můžete mít tendenci ignorovat signály těla upozorňující na počátek nějaké choroby. I když půjde o obyčejné nachlazení, neriskujte.

Štír – ochranný anděl Vasanta

Věnujte vztahům více pozornosti, naslouchejte partnerovi.Třeba se vám už delší dobu snaží něco říci, ale vy ho neposloucháte. Je pak nasnadě, že to mezi vámi možná i trochu skřípe. Není to v tomto zimním měsíci, který by měl být o pohodě a relaxování, škoda? Zkuste udělat vstřícný krok a navrhnout nějakou aktivitu, o které víte, že blízkým udělá radost. A nehleďte přitom na peníze, vždyť o nich život vůbec není. Navíc se vám brzy naskytne možnost, jak doplnit rodinnou kasu a zvýšit příjem.

Střelec – ochranný anděl Ull

Zapřemýšlejte, zda nenastala ta správná doba na nějaké změny, přeorganizování stávajícího rozvrhu. Vždyť i vy potřebujete čas na rodinu, sebe a své zájmy. Pokud se budete vše snažit zvládnout, mohou vás v brzké budoucnosti dostihnout únava a vyčerpání. Andělští ochránci proto radí – vybavte se vším potřebným pro pobyt v přírodě a vydejte se dobíjet energii. Jen tak se vyhnete případným zdravotním obtížím a chybám, kterých byste se mohli obzvláště v zaměstnání dopustit. A to určitě nechcete.

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Věřte, že ukvapené kroky by vám nyní nepřinesly kýžený výsledek. Vaši andělští ochránci vás nabádají k rozumovému řešení případných potíží či komplikací, ať už se budou týkat pracovních záležitostí nebo rodinných vztahů. Pokud budete mít pocit, že potřebujete klid, vydejte se na pohodová místa, kde vás nebude nikdo rušit a kde načerpáte nové síly. Budete je potřebovat při řešení záležitostí týkajících se především financí. Zkontrolujte si, zda odešly všechny nutné platby a hlídejte si příjem a výdej peněz.

Vodnář – ochranný anděl Benten

Podle planet budete mít velké šance na úspěch obzvláště tam, kde se zúročí vaše zkušenosti a znalosti. Vitalita vám chybět nebude, ale o zdraví musíte i tak pečovat. Nepodceňujte varovné signály svého organismu. Nezapomínejte doplňovat vitaminy a minerály, dopřejte si jídla se zahřívacím kořením, jako je třeba zázvor či pepř. Aromaterapie, masáže nebo bylinkové a olejové koupele vás neskutečně povzbudí. Máte-li možnost navštívit nějaké wellness studio, neváhejte. Rozmazlování si zasloužíte.

Ryby – ochranný anděl Sila

Tyto dny mohou být plné překvapení a také rychlých zvratů. Především by se to mohlo týkat vašich vztahů. Co se ale nečekaně přižene, zase rychle odezní. Nedělejte si tedy hlavu s nějakými slovními přestřelkami, na ty si za pár dní ani nevzpomenete. Hlavně se nenechte strhnout k neuváženým výrokům. Vězte, že by vás to později mrzelo. Navíc úsměvem a nadhledem zmůžete více než agresivitou, byť v rámci diskuze. Mějte na paměti, že ne každý má takový rozhled jako vy a může mu trvat déle, než se dobere správného závěru.

(rox)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2281335
DnesDnes812
VčeraVčera858
Tento týdenTento týden5790
Tento měsícTento měsíc13584

Partnerské weby