1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Může se zdát, že se kolem vás rozhostil klid, vše jde tak, jak má. Buďte ale připraveni, někdo blízký čeká, že si kromě svého pohodlí uděláte také čas na něj. Pocit spokojenosti by se tak mohl rychle změnit v chaos a rychlý sled událostí. Nemyslete tedy

jen na sebe, ale i na své blízké, umocníte tak klid.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Potkáte zajímavého člověka, který patří do vašeho života. Jeho přítomnost není náhodná, o čemž vás přesvědčí pocity, které při setkání budete mít. Může jít o nového partnera, ale také o kamaráda, spolupracovníka. Vaše cesty se na nějaký čas spojí, nutně to ale nemusí být do konce života. Užívejte si souznění duší.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Očekávejte klid a stabilitu prakticky na všech úrovních života. Mohlo by se vám ale zdát, že se jedná spíše o nudu, která vám nic nedává, nikam vás neposouvá. Jste však jen příliš zaneprázdněni budoucností, což vás může svádět k akci. Užívejte si nicnedělání a neřešte zbytečnosti, které stejně neovlivníte.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Ovládá vás přílišná nedůvěra. Zeptejte se sami sebe, co je příčinou toho, že se tolik obáváte zklamání. Nejspíše zjistíte, že právě takto přistupujete především sami k sobě, což se negativně promítá do vašeho života. Není ale důvod se bát, že neuspějete, že nejste dost dobří. Rozhodně se máte čím pochlubit.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Závazky natrvalo jakéhokoli druhu by měly počkat. Neslibujte nic, co byste v budoucnu nemohli splnit. Váš život je nyní v pohybu a nějakou dobu ještě bude. Časem pravděpodobně zjistíte, že se vaše priority změnily více, než jste očekávali. Nechte si tedy čas na rozmyšlenou, dlouhodobé smlouvy počkají.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Bude vás to svádět k přelétání, neustálému hledání dobrodružství, všeho tajemného. Proč si neužít poznávání a nebavit se? Jen si srovnejte vztahy, současné nastavení pramení z vašeho „nepořádku“ v hlavě. Prostě nemáte některé vazby zcela pod kontrolou, nevíte jak se rozhodnout. Udělejte to a možná se dostaví klid v duši.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

V rodině, mezi přáteli a partnery, může dojít k nemalým změnám. Něco bude ve vašich schopnostech ovlivnit, něco ale nikoli. Dobře se tedy rozhodujte, nevydávejte energii tam, kde nic nezmůžete. I když se vás některé změny v budoucnu dotknou, nyní o vás až tak moc nepůjde. Budoucnost ukáže, z jakého důvodu se tak děje.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Mezi blízkými zavládne pohoda, v partnerství očekávejte klid, pohodové chvíle. Této skutečnosti tedy patřičně využijte. V pracovní oblasti se dají čekat velmi zajímavé výsledky, může se jednat dokonce o povýšení, zvýšení platu. Tento týden je tedy vcelku zajímavým stavebním kamenem pro budoucnost.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

V partnerství vše půjde tak, jak má. Užijete si chvil vzájemného porozumění, věrnosti. Nezadaným se blízká na lepší časy, mohou dokonce najít životního partnera. Láska bude naprosto všude. Pokud vás ale tyto chvíle nudí a máte potřebu hledat povyražení a změnu - pozor. Mohli byste později litovat.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Osud vás trochu vyzkouší, může se dokonce stát, že se vám sesypou nějaké jistoty jako domeček z karet. Objeví se citová nestabilita, dokonce možná i nějaké menší zdravotní potíže. Nemusíte se ale bát, vše můžete ovlivnit svým aktivním přístupem a snahou o řešení. A hlavně si zachovejte pozitivní myšlení.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Tato doba bude především o odpočinku. Pokud máte možnost, uvolněte se z práce a věnujte se koníčkům, procházkám, chvílím stráveným s blízkými a milovanými osobami. Dobijete potřebnou energii, uvolníte se, přijdete na jiné myšlenky. Je skvělá doba také na plánování dovolené, na kterou se vydáte později.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Čekají vás hlavně úspěchy v zaměstnání, i když mohou přijít trochu později. Pracujte tedy naplno, nepolevujte. Pokud plánujete podnikání a dosud jste k tomuto kroku nesebrali odvahu, je nejvyšší čas jednat. Dáte-li do své práce nejen srdce, ale i duši, můžete si být jisti, že uspějete. Vše konzultujte s rodinou.

(nad)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2253143
DnesDnes531
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden1193
Tento měsícTento měsíc8551

Partnerské weby