Beran
Vyhýbejte se hádkám
Budou vám vadit samolibí lidé. Pokud ale není vyhnutí a dostanete se s nimi do kontaktu, nemá smysl se pouštět do slovních potyček. Hádkám se raději vyhýbejte, nic dobrého nevěstí. Tento týden všeobecně pro vaše znamení Berana slibuje dostatek energie. Přesto by Berani měli svůj temperament poněkud tlumit, aby se jich okolí nezaleklo.

Býk
Změny budou nutné
Možná budete muset trochu slevit z vlastního pohodlí, některé z vás čekají nutné změny. Neztrácejte však zbytečně hlavu, situaci držíte pod kontrolou a druhá polovina týdne je již Býkům opět celkem příznivě nakloněna. Neměli byste ale přehlížet jisté šance v pracovní sféře, může také překvapit nová láska.

Blíženci
Držte se při zemi
Materiální úspěchy zatím nečekejte. Tento týden se držte při zemi, velkým investicím se rozhodně vyhněte. Měli byste se soustředit na duchovno a vztahy. Pokud věnujete budování zázemí dostatek energie, vrátí se vám dvojnásob. Získáte nejen náklonnost a pocit souznění, ale také tolik potřebnou podporu na další cestě za realizací svých plánů.

Rak
Půjde vám mezilidská komunikace
Raci mohou směle vyrazit na cesty, kde osvědčí svou obratnost a dovednosti v oblasti mezilidské komunikace. Ale ani ti z vás, kteří zůstanou na domácí půdě, se v těchto dnech rozhodně neztratí. A jestliže snad máte dojem, že vám chybí rodinné štěstí, nežehrejte na osud a snažte se sami udělat něco pro to, aby se situace změnila.

Lev
Podejte pomocnou ruku
Neměl by vás rozčílit záporný postoj někoho z blízkých lidí, kterým vyjádří svůj nesouhlas s vaším jednáním nebo aktivitami. Každý má přece právo na vlastní názor a vám vůbec neuškodí, když si jej vyslechnete. V praktických otázkách si povedou velice dobře snad všichni Lvi, neměli by dlouho váhat, bude-li třeba podat někomu pomocnou ruku.

Panna
Najděte vnitřní sílu
Abyste se nyní úspěšně vypořádali se všemi nástrahami a potížemi, budete potřebovat velkou dávku vnitřní síly a vyrovnanosti. Můžete tento týden podlehnout melancholii a přecitlivělosti, budete ve zvýšené míře zranitelní. Snažte se proto přemýšlet racionálně, nepřehlížejte fakt, že máte přátele a na problémy nejste sami.

Váhy
Pozor na lásku!
Neztrácejte hlavu. Patříte mezi lidi rozumné a obětavé, váš klid ale vezme rázem za své, pokud se zamilujete. A právě láska může teď opět zaklepat na vaše dveře. Je jen na vás, zda ji pustíte dál. V každém případě však buďte ve výběru partnera obezřetní, což platí především pro ty, kteří byli delší čas sami. Nedejte jen na vnější dojem.

Štír
Nepřidělávejte si starosti
Nesnažte se dirigovat dění ve svém okolí, dejte věcem volný průběh. Nepřidělávejte si zbytečně práci a starosti, však se během ubíhajících dní ukáže, kde je zapotřebí vašeho zásahu. Věřte, že se mnohé nakonec v klidu vyřeší i bez vašeho osobního přičinění.
Někdo hodlá zkoušet vaši trpělivost.

Střelec
Vyhněte se tlaku z okolí
Na některé Střelce zapůsobí tlak z okolí, mohou být dokonce donuceni vyrovnat své účty s partnery nebo jinými rodinnými příslušníky. Měli byste se poněkud zamyslet. Jestliže nechcete splakat nad výdělkem, nesmíte to přehánět s tolerancí k vlastním chybám. Soustřeďte se na své povahové klady.

Kozoroh
Naučte se jednat rychle
Řada Kozorožců možná zjistí, že se věci stáčejí někam, kde je mít rozhodně nechtěli mít. V takovém případě neváhejte a jednejte urychleně, jinak se později ocitnete v područí událostí, ze kterých vycouváte už jen velice těžko. Vsaďte především na diplomacii a cestu dohod, panovačnost není na místě.

Vodnář
Každý nese svou zodpovědnost
Nejste stavění na to, abyste nečinně přihlíželi problémům druhých. Nebude ale od věci, když si uvědomíte, že každý nese zodpovědnost za své činy sám. Tím, že se snažíte pomáhat, sice zmírníte jinak tvrdý dopad reality na blízké osoby, zároveň tak ale oddalujete okamžik jejich prozření. I dobročinnost má své meze.

Ryby
Slova volte rozvážně
Pokud se rozhodnete jednat otevřeně, volte svá slova rozvážně. Někteří lidé ve vašem okolí jsou tento týden přecitlivělí a pravdu by nemuseli unést. Zejména ženy z řad Ryb by potom měly zvýšit obezřetnost při setkání s cizími osobami, zájem je pravděpodobně veden zištnými pohnutkami.
(han)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2273518
DnesDnes385
VčeraVčera790
Tento týdenTento týden4929
Tento měsícTento měsíc5767

Partnerské weby