BERAN (21. března – 20. dubna)
Budete se muset zamyslet sami nad sebou a ujasnit si, čeho chcete dosáhnout. Postavení Pluta vůči vašemu Slunci vám ještě způsobí nejednu vrásku, než přinese Jupiter šťastné zakon čení toho, co vás nejvíce tížilo. Udělejte si pořádek a nemazlete se s těmi, kteří by vás chtěli využívat. Pokud budete stát pevně na zemi a vsadíte na intuici, podnikavost a odvahu, zjistíte, že máte mnoho možností a nabídek.
Berani narození mezi 21. až 31. březnem budou většinu měsíce pravděpodobně bez nálady a tento stav se jim podaří prolomit až koncem února. Nepřepínejte a snažte se odpočívat. Hlavně se nepouštějte do úkolů, na které nestačíte. Úplněk 19. je pro vás silný a dramatický, vaše nejhorší dny připadají na 20., 21. a 27. únor. Zrozencům druhé dekády slibují planety úspěch v zaměstnání a zlepšení finanční situace. Pro vás je příznivé novoluní 3. února a vaše nejšťastnější dny spadají na 4., 9. a 13. únor. Narozeným mezi 11. až 20. dubnem radí planety, aby nic nenechávali náhodě, mají nyní totiž příležitost zbavit se všeho, co je zatěžovalo. Měsíc je pro vás příznivý, sami cítíte, že se k vám štěstí vrací. Trochu jste to přehnali s odčerpáváním vašeho účtu, naštěstí vám to projde, protože se objeví částka, se kterou jste už nepočítali.

BÝK (21. dubna – 20. května)
Pravděpodobně dostanete nějakou zajímavou nabídku, objeví se milé překvapení. Pluto setrvává v příznivém postavení na rozhraní Střelce a Kozoroha a slibuje kladný vývoj v mnoha změnách, které vás čekají.
Pro Býky narozené 21. až 30. dubna je velmi nebezpečné novoluní 3. února. Nic neměňte. Počkejte na příznivý úplněk 19. února, změní vývoj k lepšímu. Na začátku na vás dolehne únava – nepřehánějte to ani s námahou, ani s alkoholem. Naučte se říkat ne, máte svých starostí dost. A pozor na finanční ztráty. Kritické dny jsou 12., 17. a 20. únor. Zrozenci druhé dekády mají proti sobě Měsíc, novoluní 3. 2. je velmi nebezpečné. Hned na začátku února pocítíte, jak vás opouští optimismus a jste najednou bez nálady. Nepodléhejte tomu a nepouštějte se do žádných sporů. Mohli byste výbuch hněvu obrátit nesprávným směrem a pak byste toho litovali. S pracovními povinnostmi se musíte poprat sami. Pro narozené ve třetí dekádě se odvíjí život klidně podle plánu, žádné planety je neohrožují. Novoluní 3. je sice nevhodné ke změnám a úplněk nebezpečný, ale to zvládnete. Stačí si dát pozor na tři kritické dny v měsíci -14., 27. a 28. únor. Pokud se rozhodujete pro změnu zaměstnání, planety radí počkat.

BLÍŽENCI (21. května – 20. června)
Měli byste si dobře rozmyslet, co chcete se svým životem udělat. Objeví se totiž mnoho šancí, jak život změnit k lepšímu. Do vynikajícího postavení k vašemu Slunci se totiž příznivě dostává Uran. Mohou vás čekat příjemná překvapení, pokud přiložíte sami ruku k dílu.
Andělem strážným bude v případě zrozenců prvé dekády jejich dobrý přítel. Poslechnete-li jeho rady, vyhnete se nepříjemnostem. Máte totiž ve zvyku vrhat se do událostí přímo po hlavě a to vám občas zkomplikuje život. Pozor na podezřele lákavé nabídky. Blížencům narozeným ve druhé dekádě pomáhá v únoru i Měsíc: novoluní je velmi příznivé a úplněk zvlášť pozitivní, vhodný k velkým životním změnám. Vaše nejšťastnější dny jsou 2., 5. a 20. února. Vaše pracovní úspěchy přetrvávají, kolegové oceňují i to, že vám úspěch nestoupl do hlavy a zůstáváte sami sebou. Blíženci narození ve třetí dekádě by si měli dát pozor na své zdraví, zajistit si postavení a další jistoty do budoucna. Teď v únoru je ještě Uran v nebezpečném postavení a bude vás chtít poškodit. A Jupiter vám bude chtít nasadit růžové brýle, abyste přehlédli nebezpečí. Příznivý úplněk 19. února ale bude zlomový a změní vývoj k lepšímu.

RAK (21. června – 22. července)
Jste pod vlivem planety Pluto, která se na několik let usadila přímo proti vašemu Slunci a bude vám přinášet celkovou, někdy i poměrně dramatickou přeměnu. Vezměte rozum do hrsti, pracujte na sobě, jen tak získáte více. Sledujte svůj zdravotní stav.
Rakům narozeným v první dekádě přeje štěstí v lásce. Partner vás mile překvapí, možná i dojme. Pokud jste bez partnera, čeká vás nová známost. Nejvhodnějšího naleznete mezi Blíženci, Lvy, Vahami, Vodnáři nebo Berany. Přízeň štěstí by se měla projevit i v oblasti finanční. Vaše nejšťastnější dny jsou 3., 15. a 17. únor. Ti, kteří se narodili mezi 2. až 11. červencem, by si měli hlídat své zdraví. Vaše únava není jen z přepracovanosti, jde o vážnější problém a zvýšená dávka vitaminů to tentokrát rozhodně nespraví. Váš stav se nezlepší ze dne na den, budete muset být trpělivější. Vaše nejkritičtější dny jsou 15., 21. a 27. únor. Raky narozené ve třetí dekádě něco pořádně vyděsí, ale nakonec se přesvědčí, že strach má velké oči. V mnoha domácnostech nevládne dobrá nálada, pokuste se vyhnout hádkám. Problému by prospěl otevřený rozhovor s chladnou hlavou. Pokuste se zbavit sklonu chodit všude pozdě. Důležitá schůzka s obchodním partnerem by tak mohla mít špatný dopad. Jdete-li pozdě na rande, kupte cestou malou pozornost na usmířenou.

LEV (23. července – 22. srpna)
Jako zrozence znamení Lva vás tento rok čeká hodně pozitivního. Vynikající Uran na konci Ryb vám slibuje rozsáhlé příznivé změny nejen na únor, ale na několik dalších let. Bude se vám dařit nejen v pracovní oblasti, ale i v partnerských vztazích.
Narozeným v první dekádě se hned na začátku měsíce nahrne velké množství práce, podaří se jim však dobrým plánováním udržet vše pod kontrolou. Pozor na velmi nepříznivé působení novoluní 3. 2., je velmi nebezpečné. Máte dobré organizační schopnosti a to vás uchrání před stresem a naprostým vyčerpáním. I pro narozené ve druhé dekádě je novoluní velmi nebezpečné. Váš život vám znepříjemní dusná atmosféra na pracovišti a nějaké zdravotní potíže. Nekazte si dny zbytečnou nervozitou, vše zvládnete. Dbejte na to, abyste si o víkendech skutečně odpočinuli. Ani narozeným ve třetí dekádě není Měsíc nakloněn a situace se bude ke konci února ještě zhoršovat - úplněk 19. 2. je velmi nebezpečný. Prioritou pro vás by měla být snaha zachovat si zdraví, hlavně dříve narození by se neměli pouštět do fyzicky náročných činností. Tváříte se velice nepřístupně a snažíte se tím maskovat své obavy z budoucnosti. Problémy řešte, jinak se vše mnohem více zamotá. Máte i své šťastné dny: 9., 12. a 27. února.

PANNA (23. srpna – 22. září)
Tento měsíc bude stejně jako celý rok 2011 pro Panny bez výrazných omezení a problémů. Žádná z pomalých planet se jim nechystá škodit, naopak ve velmi příznivém postavení se nachází Pluto na začátku Kozoroha a jeho působení ještě posílí Jupiter.
Panny narozené 23. srpna až 1. září se budou cítit velice spokojené samy sebou. Jste nejen chápavější, ale i racionálnější, což se projeví ve vztazích doma i v práci. Bude vám i nadále dobře, budete-li se moci věnovat nějakému koníčkovi. Hlavně se nenechte vyrušit ze svého klidu. Panny narozené od 2. do 12. září mají nyní pocit, že je někdo svazuje a nedovoluje jim takový rozlet, který by na cestě ke svým vysněným cílům potřebovaly. Nedejte se svést touto náladou k ukvapeným závěrům. Zvolněte krok, je lepší si vše dobře rozmyslet než přestřelit. Do práce se vám moc nechce, vyberte si nějakou dovolenou. Panny narozené 13. až 23. září potřebují vybít energii. Zasportujte si nebo se věnujte nějaké jiné fyzické činnosti. Ve finančních záležitostech vás planety varují: spolehlivě rozlišujte investice od podvodů. Dejte pozor na šikovné agenty prapodivných organizací a podvodné inzeráty. Potlačujte svůj sklon k nervozitě a náladovosti. Vaše kritické dny jsou 11., 24. a 28. únor.

VÁHY (23. září – 23. října)
Napjaté postavení Uranu proti vašemu Slunci a zejména Pluta ze znamení Kozoroha jednoznačně hovoří o velkých změnách ve vašem životě. Především se bude jednat o otázky vašeho zdraví a pak o finanční problémy.
Váhy narozené v první dekádě ze začátku února podrží Měsíc. Novoluní 3. 2. je velmi pozitivní. Štěstí by mělo tedy stát při vás, pokud se chystáte změnit zaměstnání, začít podnikat nebo si najít partnera. Jenom nechtějte zvládnout všechno najednou. V rodině zažijete nečekanou událost, která vás přinutí poněkud změnit plány. V práci máte problémy s tím, že říkáte na rovinu, co si myslíte. Postupujte diplomatičtěji. Také zrozencům druhé dekády Měsíc přeje. A nebýt drobných zdravotních potíží, mohl by být únor přímo dokonalý. Uspokojení vám přináší nejen práce, ale i hezké mezilidské vztahy. Jinak je únor superměsícem pro všechny, kteří pracují hlavou. Narozeným ve třetí dekádě vzkazují planety, že bude vše v pořádku, pokud budou rozvážnější při uskutečňování změn. Narychlo učiněné kroky by vás mohly svést na nesprávnou cestu. Zajímají vás hlavně peníze, které rádi utrácíte. Zamyslete se, zda by vám neudělalo ještě větší radost to, co se penězi zaplatit nedá.

ŠTÍR (24. října – 22. listopadu)
V tomto měsíci se mohou Štíři těšit na zajímavý dárek osudu. Do vynikajícího postavení k jejich Slunci se dostává pomalu, ale jistě Neptun. Spolu s Plutem slibuje všem Štírům duchovní růst, zvyšování vzdělání nebo povýšení v zaměstnání.
Štírům narozeným v první dekádě poněkud pokazí začátek února Měsíc, novoluní 3. 2. je pro ně velmi nebezpečné. Pak se bude situace vylepšovat a úplněk už je zvláště příznivý. Pozor na finance, hrozí přečerpání. Také ve vztahu s partnerem panuje určité napětí. Řešte vše s nejvyšší možnou dávkou klidu. Vaše kritické dny jsou 1., 4. a 8. únor. Také Štírům narozeným ve druhé dekádě Měsíc nepřeje, novoluní 3. 2. je nepříznivé. Máte divný pocit, že se na vás hrnou nějaké nepříjemnosti, jen nevíte, odkud, od koho a v jaké podobě. To vás samozřejmě vyvádí z míry. Nejprve se nad celou situací zamyslete, možná hledáte problémy tam, kde nejsou. Pozor na kabelku, batoh, mobil… Ale ztráta nemusí být jen materiální! Štíři narození mezi 14. až 22. listopadem jsou rozladění. Nakolik je tím vinen Měsíc a nakolik jejich netrpělivost, to hvězdy neříkají. Rozhodně těmto Štírům únor nepřeje. Přestaňte do nekonečna rozebírat, jak to v práci nefunguje, řekněte otevřeně svůj názor a navrhněte řešení. Co se může stát? Možná už někde na vás čeká nový šéf.

STŘELEC (23. listopadu – 21. prosince)
Váš život probíhá vcelku poklidně, problémy, které se vyřešily nebo samy zanikly. Do zvláště příznivého postavení se dostává planeta Jupiter ze znamení Berana a slibuje všem Střelcům nějaké nečekané štěstí. Nic vás tedy neohrožuje, můžete klidně jít vstříc naplnění svých plánů.
Střelci narození 23. listopadu až 2. prosince si zpočátku února budou užívat přízně Měsíce, postupně se ale situace změní, úplněk 19. 2. bude velmi negativní. Začátek února bude plný domácí pohody, dobré nálady a chuti do života. Vaše nejšťastnější dny jsou 4., 5. a 7. únor. O náladu vás postupně bude připravovat zhoršující se finanční stav. S podobnou konstelací se setkají i Střelci narození mezi 3. až 12. prosincem. Budou plni optimismu, uvidí věci v tom nejlepším světle. Prožijí své dny s partnerem v naprostém porozumění. Ani v zaměstnání nebudou žádné prohřešky. Střelcům narozeným od 13. do 21. prosince Měsíc přeje po celý únor, úplněk 19. 2. je velmi pozitivní. Vaše nejšťastnější dny v únoru jsou 4., 15. a 17. Planety vám doporučují dojít si preventivně k lékaři. Před vámi se objeví někdo, kdo vám zamotá hlavu. Buďte ale ubezpečeni, že pokud podlehnete, budete toho brzy hořce litovat. Nějaký slabý hlásek vás přesvědčuje, abyste si koupili tiket a zkusili štěstí ve hře. Poslechněte ho, máte naději na výhru. Ovšem je i možné, že tou výhrou bude nové místo s vyšším platem. Kdo ví? Je to ve hvězdách.

KOZOROH (22. prosince – 20. ledna)
Ve vašem životě nastaly komplikované situace. Budete se muset rozmýšlet a rozhodovat, jak a co dál, čeho chcete dosáhnout. Velmi silné postavení Pluta proti vašemu Slunci vám nadělá nejednu vrásku na čele a šrám na duši. Bude se vám připadat, že existují jen překážky a nic se nechce hnout z místa. Budete muset o své štěstí hodně zabojovat.
Kozorozi narození v první dekádě se budou v únoru cítit vcelku dobře. Jste přátelsky naladěni, a proto je vše v mezilidských vztazích v pořádku, jste vstřícní, ochotni potřebným pomoci. Svou blahosklonností vzbudíte podezření, že jste zamilovaní. Nezbude, než vyjít s pravdou ven: byli jste úspěšní v práci a to vás naplňuje uspokojením. Zrozenci Kozoroha mezi 1. až 10. lednem mají nyní přímo ideální konstelaci, mohou začít něco nového a přestat se ohlížet na možné komplikace. Prostě se vám bude dařit. Jen nenoste nos příliš nahoru. Nedopouštějte se starých chyb. Pokud překonáte malé překážky, budou všechny změny ve váš prospěch. Kozorohům narozeným ve třetí dekádě planety doporučují zvýšenou opatrnost při cestách. Očekávejte nějaký spor, možná i soudní. Pokud nemusíte, nedělejte v únoru žádná zásadní rozhodnutí, ani se nepouštějte do nepromyšlených investic.

VODNÁŘ (21. ledna – 18. února)
Celkově mají Vodnáři před sebou výhodný rok, tudíž i únor. Do vynikajícího postavení se dostává hned několik pomalých planet, které slibují velmi vydařené období. Uran vypovídá o přicházejících příznivých změnách, Jupiter slibuje zajímavé nabídky, Saturn slibuje štěstí až na několik let. Záleží jen na vás, kolik šancí využijete.
Pro Vodnáře narozené v první dekádě bude významné novoluní 3. 2., šťastné dny jsou pak 3., 5. a 10. únor. Můžete se věnovat mnoha činnostem, dobří budete jak v práci, tak ve studiu. Měli byste zrekapitulovat svá novoroční předsevzetí a snažit se je plnit. Pro Vodnáře narozené ve druhé dekádě je důležité postavení Měsíce: novoluní 3. 2. je velmi silné a přinese pozitivní změny, úplněk 19. 2. pak požene věci kupředu. Únor odstartujete prostě dobře. V zaměstnání budete spokojeni a pokud přenesete svou dobrou náladu i do rodiny, budete se cítit přímo v ráji. Také Vodnáři narození ve třetí dekádě budou spokojení. Novoluní 3. 2. je velmi silné, vhodné k zásadním změnám a velkým rozhodnutím a úplněk 19. 2. je zvláště příznivý. Okolnosti ukážou, že pravda, kterou jste v zaměstnání tak prosazovali, byla skutečně na vaší straně. Jen všechny dobré zprávy přijímejte bez vzrušení, bez emocí či dokonce vychloubání.

RYBY (19. února – 20. března)
Zrozenci tohoto znamení budou prožívat vcelku bezproblémový rok. Žádná z planet je neohrožuje, budou moci v klidu řešit staré záležitosti, které se vlekly nebo které dosud odkládali. Řešení tak bude snadnější.
Nebuďte netrpěliví a nechtějte všechno najednou, to radí planety Rakům narozeným v prvé dekádě. Čeká vás úspěch, ale nic se nemá přehánět. Věnujte se rodině, hlídejte si zdraví. Úspěchy v práci by neměly minout nikoho. Dařit by se vám mělo i při hledání zaměstnání. Úplněk 19. 2. bude silný a dramatický, doufejte, že ve váš prospěch. Obdobnou situaci budou prožívat i Raci narození ve druhé dekádě. V rodině je klid a pohoda, ale hlídejte si příbuzenstvo a neutralizujte každý podnět k neshodě. Úplněk 19. 2. je silný a dramatický, nenechte se zatáhnout do žádného konfliktu. Vaše kritické dny v únoru jsou 11., 20. a 23. Rybám narozeným mezi 11. až 20. březnem zima rozhodně náladu nepokazí. Nebuďte však přehnaně aktivní ve sportu. Rodinné zázemí vám vytváří podmínky pro veškeré záliby. Můžete se klidně pustit i do odborného studia. V práci je vše v pořádku, jen jste trochu více unaveni.
(ndro)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2260996
DnesDnes590
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden2585
Tento měsícTento měsíc16404

Partnerské weby