Beran

Po období jisté pohody a klidu se můžete ocitnout ve víru událostí jak v práci, tak v osobním životě. Některé vaše představy se mohou začít rozplývat jako pára nad hrncem. Nedejte se tím ale vyvést z míry, vaším úkolem je nyní

přizpůsobit se vzniklé situaci. Hledejte ve všem rovnováhu a harmonii, myslete pozitivně. Dejte si také pozor na sliby zvláště obchodních partnerů či nadřízených. Ne všechno bude takové, jak se na první pohled jeví. Někdo se vás bude snažit vmanipulovat do svých intrik, proto obezřetně nakládejte s informacemi.

Býk

Spolehněte se více na své zkušenosti než na rady lidí, které nemáte prověřené časem. Život by vám mohl připravit výzvu, která se neodmítá, byť by mohla být zprvu poněkud nejasná nebo příliš náročná. Zvládnete-li ji úspěšně, a v tomto období máte podporu planet, dostane se vám příjemné odměny. Některé své kritické názory si raději odpusťte. Mohli byste se dostat do úzkých tím, že nebudete mít dostatek informací a pravda bude někde jinde. Raději se věnujte svým blízkým a některé věci nechte prostě plynout.

Blíženci

V tomto období nebudete mít problém smiřovat se s protiklady, které vás provokují a nutí přemýšlet o věcech mezi nebem a zemí, jež vám mnohdy nedávají spát. Chce to jen čas, vše má svůj řád a dobu, kdy máte tzv. prohlédnout. Nesnažte se vše kolem sebe řídit vlastní vůlí, uvědomte si, že nejste středobodem vesmíru. Pak mnohé pochopíte a budete mít šanci realizovat svůj velký sen. Nezapomínejte na povinnosti, které se mohou týkat i nějakých dluhů. Jen s čistým štítem, jak se říká, můžete začít zajímavou etapu života.

Rak

Máte možnost dotáhnout do konce rozjeté projekty, nebo začít nové, které mají velkou šanci na úspěch. Ve vztahu s okolím se nestavte do pozice skeptika, s takovou byste nebyli vítanými společníky. Nikdo není zvědavý na katastrofické scénáře. Budou-li vás události nutit ke změnám, udělejte je. Podle planet jste v některých oblastech života stagnovali už příliš dlouho. Může jít o vztahy nebo o bydlení či jisté závazky. Dávejte si větší pozor na své zdraví, naslouchejte signálům těla a včas na ně reagujte.

 Lev

Podaří se vám podle všeho zrealizovat důležitý projekt, jež vás stál dost bezesných nocí. Bude však mít mnohem hlubší význam, než se vám na první pohled zdá. Může se totiž stát stavebním kamenem rozsáhlejších aktivit, které se postupně budou nabalovat jako čerstvý sníh na valící se kouli. Mnoho zajímavých myšlenek a nápadů doslova přilétne z ničeho nic a vy nebudete vůbec chápat, jak jednoduché vše je. Pamatujte, že v jednoduchosti je krása a přímá cesta vede k vytouženému cíli.

Panna

Vezměte špetku moudrosti a trochu fantazie a uvidíte, že budete schopni vytvořit něco, co bude základem pro budoucí úspěch jak na materiální úrovni, tak v duchovní oblasti. Jen opatrně na unáhlené reakce a impulzivnost, které by vás mohly vyprovokovat ke zbrklému jednání a neuváženým krokům. Vaši andělští ochránci jsou na vaší straně, ale radí, abyste byli pokorní a trpěliví. Do cesty vám může přijít agresivní člověk, nenechte se vyprovokovat ke stejnému jednání a mějte na mysli, že moudřejší ustoupí.

Váhy

Zkostnatělá myšlenková schémata mohou do budoucna znamenat problém, neboť přešlapování na místě a vzhlížení k minulosti nikdy nepovedou k pozitivnímu rozvoji. To je třeba, abyste si nyní uvědomili. Duchovní cesta by mohla být tím pravým, co vám ukáže správný směr. Dejte více na svou intuici a hledání nových směrů a možností. Stýkejte se s těmi, z nichž promlouvá moudrost a rozvážnost, jejichž aura má čisté a jasné barvy. Jak je poznáte? Jednoduše, bude vám s nimi dobře a vždy vám zvednou náladu.

Štír

Některé události vás mohou vtáhnout do svého víru, ale jen proto, aby vás proměnily v jinak myslící osobnost. Napomozte svému prohlédnutí tím, že se jim nebudete bránit. Vše, co nyní přijde, vás má posunout vpřed. A to platí také ve vztazích, které potřebují oživit. Tady pro změnu nenechávejte vše jen na ostatních, ale sami se přičiňte o napravení toho, co v minulosti zaskřípalo. Zapátráte-li v paměti, vylovíte mnohé, co jste mohli a měli udělat jinak. Udělejte vstřícný krok a nebojte se říkat pravdu. Nikdo není bez chyb.

Střelec

S největší pravděpodobností si uvědomíte, že okolnosti se mají jinak, než jste dosud předpokládali. Nenechte se tím ale vyvést z míry. Důležité je, že jste to pochopili, a nyní se podle toho zařiďte. Učiňte správná rozhodnutí a použijete k tomu prostředky, které jsou v souladu s pozitivní vesmírnou energií. Tedy jen ty čisté a založené na dobrých úmyslech. Emoce, které ve vás zahoří, mohou být i přínosem. Jen pozor, abyste se jimi nenechali ovládnout. Nezadaní Střelci zažijí možná i osudové setkání.

Kozorožec

Nyní máte možnost nalézt v sobě velký potenciál energie, která jakoby ve vás dřímala a čekala na tu nejvhodnější chvíli. Až vás to překvapí. Zřejmě se pro něco nadchnete a půjdete za tím velice cílevědomě. A to i za cenu toho, že se vzdáte něčeho, na čem jste dosud lpěli. Ztráty se bát nemusíte, přijdou k vám jiné věci, které budou opravdu zajímavé. To platí i ve vztazích, obohatíte svůj život novými přáteli. Dokážete se velice rychle srovnat s přicházejícími událostmi. Důležitá pro vás bude proměna vašich myšlenek v konkrétní činy.

Vodnář

Je třeba, abyste se naučili rozlišovat protichůdné síly a zákonitosti vztahů a pojem chaosu se pro vás stane minulostí. Uvědomíte-li si navíc, že jen s čistými myšlenkami a vřelým srdcem dojdete k vytouženému cíli, vše negativní se rozplyne a život bude najednou jednodušší. Že ne všichni ve vašem okolí jednají podle pravidel? Tím se nenechte ovlivnit. Žijete svůj život a to, co budete vyzařovat a jak budete jednat, se stejnou měrou vrátí k vám. Jednoduché krédo zní – čistému vše čisté. A jak se říká, boží mlýny melou pomalu, ale jistě.

Ryby

Nezadané Ryby mohou potkat výjimečného člověka, který je okouzlí na první pohled. Do dobrodružství se podle planet mohou pustit bez váhání, jen by si měly včas rozmyslet, co od nového vztahu budou očekávat. Zda vážnější známost, nebo jen krátkodobý flirt. Samozřejmě nejoptimálnějším řešením by bylo nechat události jen tak plynout a počkat, jak se vše vyvine. Andělští ochránci budou ve střehu, aby srdíčko Ryb nedošlo k úhoně. I ony se k tomu ale musí přičinit. Pomůže jim trocha uvolněnosti a rozpustilosti. 

 (rox)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2147518
DnesDnes469
VčeraVčera604
Tento týdenTento týden1786
Tento měsícTento měsíc15333

Partnerské weby