Květiny nás oblažují nejen svými pestrými barvami a vůněmi, ale prozrazují nám i něco o nás samých. Naznačují, jaký má člověk charakter. Podotýkám - naznačují. Tedy, které květiny máte nejraději?  

Tulipán: Tuto květinu má rád

člověk citlivý. Naslouchá více svému srdci než rozumu. Proto častěji než jiní zažívá zklamání v lásce. Tento člověk však bývá náladový.

Růže: Je panovačná, proto touží po obdivu a moci. Ráda rozkazuje a nesnáší nikoho nad sebou. V lásce se drží zásady- všechno nebo nic. Když se jednou zamiluje, je to navždy.

Kopretina: Často a ráda flirtuje. Ustavičně hledá uznání a potvrzení svých schopnosti. O lásce víc hovoří, méně ji ve skutečnosti prožívá. Lidé, kteří mají tuto květinu v oblibě, jsou přátelští a vycházejí jiným vstříc.

Jiřina: Praktická, realistická. Je na ni spolehnutí. Peníze a moc jsou pro ni důležité jen proto, že jí zajišťují potřebnou jistotu. Sílu čerpá z rodiny a širokého okruhu přátel.

Mimóza: Labilní, proměnlivá bytost. Taková, jaký je i květ. Není příliš cílevědomá a snad proto pro ni čas nic neznamená. Za důležité věci v životě považuje majetek, postavení a jméno. Těžko se obejde bez milostného života. Potřebuje hodně něžnosti a pocit jistoty.

Mečík: K jeho životu patří pomluvy a klepy. Vůbec rád mluví, zvláště jde-li o jeho plány. Aby byl aktivní, potřebuje konkrétní cíle, které musí mít něco zvláštního a atraktivního.

Karafiát: Nedává si pozor na jazyk, a proto se lidé konverzaci s ním vyhýbají. Vždy řekne, co si myslí a cítí. Slabosti jiných odhaluje bez ostychu, sám sebe však pokládá za bezchybného. Na kritiku reaguje zlostně a ani sám sobě ji nepřizná.

Orchidea: Vlastnická, cílevědomá, ale i trpělivá. Všechno velmi rychle prohlédne, ale sama zůstává záhadou. Zvlášť nápadná je silná smyslnost, která z ní vyzařuje. Muži leží orchidejím u nohou a ony tento pocit moci milují.

Zvonek: Nerad si nechává hledět do karet, protože potřebuje mít svoje malá tajemství. Čeho se dotkne, to se mu podaří, úspěch mu byl vložen již do vínku. Je sebevědomý, má sebejisté vystupování. Na druhé působí namyšleně a arogantně.

Konvalinka: Je to dáma. Miluje luxus, přepychové restaurace, zlato. Chce být rozmazlovaná a milovaná. V lásce klade velký důraz na věrnost a upřímnost. V obchodním životě je věcná a chladně distancovaná. Je to typ člověka, který jde přímo za svým cílem.

Lilie: Bývá často strohá, chladná a odmítavá. Ale jádro je pod tvrdou slupkou měkké. Lilie je zranitelná, smyslná a vášnivá. Má strach ukázat své skutečné pocity a přiznat se k nim. Sní o velké nekonečné lásce.

Fialka: Málokdy riskuje, pouští se se jen do toho, co považuje za stoprocentně jisté. Učí se ze zkušenosti jiných. Je věrná, milá a hodně si zakládá na minulosti. Ráda se vrací k pěkným fotografiím, které si často prohlíží.

Kamélie: Má ráda harmonii a vyrovnanost. Bojí se být sama, potřebuje někoho, na koho se může spolehnout a v obtížích se o něho opřít. Nevyzařuje z ní erotika, ale oddaná smyslnost. Vypadá mladistvě až do pozdního věku.

Muškát: Je velmi zaměstnaný sám sebou. Ve společnosti se pohybuje bez problémů. Jeho optimismus a jistota jsou nakažlivé. Stále vyhledává nová dobrudružství. I v lásce.

Pampeliška: Je přátelská a společenská. Silně touží po harmonii. Jen pomalu si tvoří vlastní názor,  pak se ho však pevně drží. Nesnáší stres, přivádí ji k zoufalství.V lásce očekává hodně trpělivosti.

Sedmikráska: Bleskově zvládne každou situaci. Má velkou přesvědčovací sílu. V lásce je často přelétavá a netrpělivá.

Gerbera: Je ostražitá a dovede rychle reagovat na jakoukoli situaci. Její nejsilnější zbraní je ostrý, sarkastický humor. Je to však jen její obrana. V hloubi duše je citlivá a srdečná.

Příjemnou zábavupři objevování charakterů třeba vašich blízkých.

(kýr)

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2040776
DnesDnes858
VčeraVčera906
Tento týdenTento týden4361
Tento měsícTento měsíc15129

Partnerské weby