Kozorožec

Jak se budete cítit v roce 2018: V první třetině roku budete podle všeho trošku chladní a odtažití. Rozhodnete se jít za svým cílem, a to i přes mrtvoly, jak se říká. Krásnou dovolenou ale začnete plánovat už kolem jara. Ve druhé

třetině roku budete mít pocit, že je toho na vás trochu hodně a může se dostavit i únava ze stresu a napětí. Měli byste tedy více odpočívat. Přijde také období, kdy budete muset o všechno bojovat, nic nedostanete zadarmo. Vaši potomci vás přivedou na jiné myšlenky a čas s nimi vám velmi prospěje. Klid se pro vás ale stane ještě na nějaký čas “nedostatkovým zbožím”. Na přelomu léta a podzimu se budete věnovat domácnosti, a to ve smyslu zvelebování a vylepšování domova. Ve třetí třetině roku začne fungovat tzv. zákon schválnosti, ale ten naštěstí nebude trvat dlouho. V samotném závěru roku 2018 se vše změní a vy se budete cítit náramně. Zažijete období oslav, radosti a pocitu štěstí. Vánoční svátky a silvestr si skvěle užijete.

Finance a jak s nimi nakládat: V první třetině roku karty ukazují, že nejlepší je investice do toho, čemu důvěřujete a máte s tím dlouholeté zkušenosti. Budete mít velkou ochranu vyšší moci, která vaše přání či modlitby velmi ráda vyslechne a pomůže vám. Samozřejmě jen v případě, že se na ni obrátíte. Počítejte s tím, že se bude stále něco dít a také po finanční stránce se pořádně zapotíte, neboť toho k platbám budete mít poměrně dost. Karty doporučují investovat do nové vizáže, změnit šatník. Ve druhé třetině roku se objeví nějaké zdravotní záležitosti, kterým byste měli věnovat náležitou pozornost. Je možné, že se nějaký čas budete potýkat s neklidným spaním, zlobit by vás mohly nějaké nepříjemné noční můry. Zřejmě půjde o finanční záležitosti, které vás budou děsit i ve spaní. Proto si vše překontrolujte. V zaměstnání se objeví nějaké konflikty, pokud chcete zvýšit plat nebo očekáváte povýšení, nebude to tak snadné. Ve třetí třetině roku vás konečně čeká velká příležitost na zlepšení finanční situace, kterou ale nesmíte promarnit.

Rodina:V rodině se objeví nějaké nečekané problémy, které bude třeba vyřešit. Mohou se týkat zdravotního stavu nějakého příbuzného nebo záležitostí spojených s bydlením. Pravděpodobně se na vás někdo obrátí s prosbou o pomoc. Rozhodně ji neodmítejte. Ve druhé polovině roku by se měla situace zlepšit a nastane období, kdy nebudete pro samou návštěvu vědět, kam skočit. K tělu si připusťte je ty členy rodiny, kteří jsou upřímní a nechtějí vás využívat.

Vztahy

Pro nezadané: Tento rok pro vás není až tak úplně rokem lásky, ale zotavování a poučení se z minulosti a velkých bolestí, které jste doposud zažili. Společnost, kterou jste obklopeni, je různorodá a vy se nechcete seznamovat a nebo scházet s každým, kdo vás osloví. A to je jen dobře. Hned tak totiž nepotkáte někoho, kdo by vyhovoval vašim nárokům a opravdu stál za hlubší vztah. Musíte si počkat.

Pro zadané: Tento rok si dávejte pozor, čeká vás zátěžové období, co se vztahů týká. Přijdou situace, které se jen tak nezapomínají, ale možná budou rozhodující - jestli váš vztah má ještě smysl a budoucnost. V roce 2018 budete chtít být nezávislí a možná i to může vyvolat ve vztahu konflikt. Byla by škoda, pokud se s partnerem máte stále rádi, se kvůli tomu rozejít. Buďte silní a pokud to půjde, slevte ze svých nároků. Další rok by měl být lepší.

Hana Tylečková

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2011899
DnesDnes517
VčeraVčera727
Tento týdenTento týden1979
Tento měsícTento měsíc8224

Partnerské weby