Pořad Tabu se stal v devadesátých letech doslova rozbuškou na tehdy ještě krotké mediální scéně. Zaujal v něm jeho moderátor s extravagantním účesem, v té době ještě neznámý zubní lékař Roman Šmucler (1969). Již tenkrát ho znali posluchači z Mikrofóra a jeho noční linky. V médiích se poměrně rychle zabydlel a

půl roku moderoval i Milionáře na Primě, jakož i různé populární soutěže, například Nejchytřejšího Čecha. V roce 2017 se jako odborný poradce podílel na oblíbeném pořadu Tajemství těla.

Před několika lety zaplňoval bulvární média jeho hojně propíraný rozvod s manželkou Libuší, výraznou postavou naší mediální scény. Veřejnost šokoval fakt, že byla tomuto sympaťákovi nevěrná s hokejovým brankářem Dominikem Haškem. Roman Šmucler však dlouho nesmutnil, po rozvodu se oženil, zplodil syna a nadále se těšil z podnikatelských úspěchů. Založil například Asklepion-Lasercentrum Praha. Nyní směřuje většinu investic do vývoje nových medicínských postupů a výrobků. Zcela zaslouženě byl Roman Šmucler v roce 2017 zvolen předsedou České stomatologické komory.

Roman je nejen profesně, odborně a podnikatelsky velice úspěšným, ale i veřejně činným člověkem. Jak vše stihne, nad tím si lidé nepochybně lámou hlavu. Každopádně lze říci, že zůstal tím sympaťákem z pořadu Tabu, člověkem skromným a bez hvězdných manýrů.

Otázka pro kartářku Nadine zní: Moderátor a podnikatel Roman Šmucler coby specialista na laserovou medicínu mnohé metody vyzkoušel sám na sobě. Nestal se na estetických zákrocích závislý?

Odpověď: „Pan Šmucler je závislý hlavně na své práci a také touze uspět. Dost ho drtí jeho ego, což by se v budoucnu mohlo projevit na zdraví. Měl by být tedy opatrný. Doporučením je polevit, více si užívat opravdového života a svých blízkých. Tady má velké rezervy. Karty ale zároveň vidí, že toto dodržovat pro něj bude velký problém.“

(r)

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2040765
DnesDnes847
VčeraVčera906
Tento týdenTento týden4350
Tento měsícTento měsíc15118

Partnerské weby