Vodnář

Jak se budete cítit v roce 2018:

V první třetině roku vás to potáhne do společností a samota nebude nic pro vás. Odreagováním by pro vás měl být nějaký sport (například jízda na kole, plavání nebo pohybové aktivity). Ve druhé třetině

roku pocítíte mírnou únavu a čas vám začne nějak rychle plynout. V tomto období byste potřebovali, aby den měl alespoň 48 hodin, abyste stihli vše, co potřebujete. Obklopí vás hektika, možná přibude i trocha stresu. Do cesty vám přijde osoba, která vás velmi zaujme, s níž najdete společnou řeč, společné cíle. Pocitu, že vás někdo svazuje a odrazuje od vašich plánů, se ale jen tak nezbavíte. Ve třetí třetině roku pro změnu nepůjdou události tak rychle, jak byste chtěli. Trpělivost a důvěra budou v tomto případě to, co vás vrátí do normálu. Na konci roku mohou nastat mírné komplikace při komunikaci.

Finance a jak s nimi nakládat:

Ve finanční sféře očekávejte velké změny, které se mohou týkat i zaměstnání. Budete mít chuť vrátit se tam, kde jste byli kdysi dávno. Ale byl by to krok zpět. Čeká vás nadšení a plno práce. Získat si ostatní pro vás nebude žádným problémem, a tak dostanete to, co chcete. V polovině roku se budete zabývat řešením různých záležitostí, které podle karet dopadnou dobře. Ve třetí třetině roku konečně budete investovat do krásných chvil, například se svým partnerem nebo přáteli. Můžete tak prožít nádhernou dovolenou, která bude stát za to. Vánoční svátky se jeví jako velmi zajímavé, jelikož přijdou různé nečekané události, na které byste se měli dopředu finančně připravit.

Rodina:

V první třetině roku zavládnou chaotické vztahy v rodině. Někdo se k vám přiřítí jako uragán se žádostí o pomoc či službu, jež se vám nebude moc zamlouvat. Ve druhé třetině roku vás v rodině čeká nějaké rozhodování, měli byste si každý krok řádně rozmyslet, abyste neudělali nějakou chybu. Nastane období, kdy si budete chtít od části rodiny odpočinout. Nejlepším řešením je odjet někam do přírody, například na chatu a nebo zahradu. Ve třetí třetině roku mohou být vztahy v rodině napjaté, ale smír snadno uzavřete. Pozor jen na paličatost a ješitnost.

Vztahy

Pro nezadané:

Očekávejte krásné a potěšující zprávy. S někým se seznámíte a budete si velmi rozumět. Konečně vás čeká hýčkání, podniknete spolu příjemné procházky a výlety, jež vás budou hřát na srdci. Je velká naděje, že tento rok je ten správný pro trvalý a pevný vztah, do budoucna i s možným plánováním rodiny. Společné soužití by mělo klapat, jak se říká.

Pro zadané:

Jste spokojeni, jelikož jste si našli opravdu toho nejlepšího partnera, jaký jen může být. I přes nějaké malé názorové neshody si spolu rozumíte a zažíváte nádherné období. Pokud předešlý rok nebyl nic moc, tak tento bude opravdu vydařený. Užívejte si jej a věnujte co nejvíce volna svému partnerovi. Společné výlety či romantické večeře vás neuvěřitelně potěší a zharmonizují. Rozmazlujte se, stejně jako svůj protějšek. Druhá polovina roku přeje přírůstkům do rodiny.

Hana Tylečková

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2040782
DnesDnes864
VčeraVčera906
Tento týdenTento týden4367
Tento měsícTento měsíc15135

Partnerské weby