Ryby

Jak se budete cítit v roce 2018:

V první třetině roku vás opanuje touha být nezávislí na ostatních, budete se opravdu občas cítit jako pták, který si letí, kam ho napadne. Přesto přijdou chvíle, kdy budete muset řešit cosi méně

příjemného. Ale s podporou planet vše zvládnete. Začátkem jara bude zase lépe a vy pocítíte příliv další energie. Navíc vás čeká příjemné období plné romantických zážitků a lásky. Ve druhé třetině roku vás mohou dohnat zdravotní obtíže. Může jít o bolesti hlavy, zad nebo nohou. Pokud budou trvat delší dobu, rozhodně vyhledejte lékaře. V následujícím období se vám zasteskne po společnosti, po přátelích. Klidně jim věnujte více času, bude vám s nimi dobře a skvěle si odpočinete. Jen pozor, nesvěřujte se s příliš osobními záležitostmi, někdo by toho mohl zneužít a ublížit vám. Musíte rozlišovat – na kamarády a skutečné přátele. Ve třetí třetině roku pocítíte tíhu stereotypu, začnete jednat zkratkovitě a nelogicky. Jestliže vás dosavadní život nebaví, připravte se na změnu, ale nevrhejte se hned do prvního dobrodružství, které se namane. Karty radí více vše promýšlet, jednat s odstupem. Samotný konec roku bude ve znamení uklidnění.

Finance a jak s nimi nakládat:

V první třetině roku dokážete vydělat peníze, takže vás nějaké výdaje či investice nebudou stresovat. Půjde o běžné a pravidelné platby nebo rozmazlování rodinných příslušníků, včetně těch čtyřnohých. Začátkem jara vás čeká podepisováním smluv nebo dokonce úvěrů. Karty ale radí, abyste se v tomto období takovému rozhodnutí raději vyhnuli, jelikož tyto smlouvy by nebyly řešením. Nakonec byste ani nevěděli, kde peníze skončily, ale dluh byste splácet museli. Raději přistupte k radikálním úsporným opatřením. Ve třetí třetině roku stále platí, abyste s výdaji byli opatrní a raději každou investici vícekrát přehodnotili. V tomto období bude důležité vyřešit úřední věci, soudy, exekuce a různé obdobné záležitosti. Je to ale ten správný čas k uzavření všech problémů k vaší spokojenosti. Konec roku by již měl být o hodně lepší, neboť mnohé, co vás trápilo, se zdárně dořeší. Záleží i na vás, jak budete zodpovědní.

Rodina:

V první třetině roku je možné, že tzv. trochu zazlobíte a přiděláte rodině starosti. Ale nepůjde o nic tak vážného, aby to brzo neodeznělo. Na svou rodinu se tento rok můžete spolehnout. Bude při vás stát jak v dobrém, tak ve zlém. Je ochotna vám finančně pomoci a odpustit vám nějaké ty malé hříšky. Nic se ale nemá přehánět, proto se přece jen kroťte při svých „dobrodružných výpravách.” Ve druhé třetině roku můžete rodině vše vynahradit a zároveň zažít skvělé dny při společné dovolené. Dozvíte se nějaké tajemství, které vás dost překvapí. Ve třetí třetině roku se vše bude točit především okolo dětí a potomků. Počítejte s nějakými výdaji. Konec roku se ponese opět v rodinném duchu.

Vztahy:

Pro nezadané:

V první polovině roku máte velkou šanci najít si partnera, který bude stát opravdu za to. Jen pozor na ješitnost a vaše nepředvídatelné chování. Také pokud budete na nového partnera více tlačit, a nebo se budete snažit začínající vztah uspěchat, mohlo by se vše poněkud zkomplikovat. Nechcete přece osobu svého zájmu vylekat? Zpomalte tedy trochu. Ve třetí třetině roku budete obklopeni romantickými a erotickými zážitky. Štěstí se vás bude držet.

Pro zadané:

Od svého partnera můžete v první třetině roku očekávat nějaké dobré zprávy. Zažijete spolu spoustu příjemných dní, které byste si měli užívat, jak jen to půjde. Ve druhé třetině roku totiž mohou nastat nějaké malé rozmíšky, z nichž ale pršet nebude.Třetí třetina roku už bude zase krásná a ve znamení štěstí. Po erotické stránce vám to bude klapat tak, jako již dlouho ne.

Hana Tylečková

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2072075
DnesDnes163
VčeraVčera1074
Tento týdenTento týden4523
Tento měsícTento měsíc19111

Partnerské weby