Diana Kobzanová, která v roce 2001 získala korunku Miss České republiky, nepatří mezi nejkrásnější účastnice této soutěže, jež kdy byly u nás zvoleny. Dá se však říci, že byla a je nepřehlédnutelná. Třeba tím, že se neváhala svléknout pro erotický časopis. Odvážné

fotky ji sice stály titul, ale Dianě to, podle jejího vyjádření, vůbec nevadilo. Honorář byl velmi slušný, tak co řešit? Jen soudní dohra tohoto skandálu, kterou vyvolal tehdejší ředitel soutěže Miloš Zapletal, byla pro ni jistě nepříjemná.

Diana se narodila v roce 1982 v Německu a žila se svými rodiči i ve Spojených státech. Ovládá několik jazyků a je velmi pracovitá a ctižádostivá. Posluchači rádia Frekvence 1 si ji oblíbili jako moderátorku pořadů Na titulní straně, Styl a Sport bar. V roce 2011 měla vlastní talk show nazvanou velmi přiléhavě – Drzá Diana. Zaujala také nočním moderováním VyVolených.

Pracovní pauza, kterou oznámila v roce 2014, měla svůj důvod, bylo jím první těhotenství. Dcera Ella, jejímž otcem je hokejista NHL Michal Frolík, se narodila v roce 2015.

Otázka pro kartářku Nadine zní: Modelce Dianě Kobzanové, žijící s rodinou v Kanadě, se nedávno narodila druhá dcera. Nebude mít časem tendence vrátit se do Čech?

Odpověď: „Diana bude tam, kde bude její rodina. Karty ukazují, že rodina je nadevše. Zároveň vidím i návrat do Čech, ale ne hned. Očekává ji tu práce a není jí zrovna málo. Uvidíme ji zřejmě častěji na televizní obrazovce.“

(r)

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2043734
DnesDnes205
VčeraVčera1061
Tento týdenTento týden1266
Tento měsícTento měsíc18087

Partnerské weby