Runa Sowulo (Slunce, štěstí)

Runa Sowulo je velice silnou pozitivní runou. Říká, že byste se měli v těchto dnech snažit dořešit jakousi situaci či záležitost. Doporučuje vám ale jednat s rozvahou, neboť to, jak určité věci dopadnou, záleží teď hlavně na vás, na

vašem postoji a krocích. Během týdne jinak neváhejte uplatňovat své nápady, něco vyrobte, tvořte třeba i umělecky. Mělo by se vám dařit. V souvislosti s láskou vám runa věští, že budete schopní vyřešit, překonat jakýkoli konflikt, potlačit případné napětí. Tato runa je zároveň symbolem plodnosti. Toho můžete využít, plánujete-li početí potomka, vyloučit však nelze ani neplánovaný počátek rodičovství. A pokud jste snad sami, bez partnera, věřte, že máte velkou naději na zrod nového vztahu, který má perspektivní předpoklady k tomu, aby se stal dlouhodobým. Neseďte tedy doma, vyrazte do společnosti.

Naši předci tuto runu spojovali se Sluncem, které je pro každé náboženství zdrojem životadárné energie, ztělesňuje božskou sílu. Této runě náleží atributy - Slunce, vítězství, štěstí, úspěch, pozitivní energie, růst, síla, aktivita, plodnost a zdraví. Pojí se k ní hláska S, číslo 16, barvy zelená a zlatá, živly země a vzduch, stromy dub a jalovec, rostlina jmelí, kámen rubín, pták orel. Co se zdraví týká, lze ji využít k hojení popálenin a kožních chorob. V magii je součástí rituálů na ochranu proti silám chaosu a temnoty. Může člověka posílit před očekávaným jednáním, dodá mu charisma, pomáhá mu vítězit. Musí se s ní ale zacházet opatrně, neboť její síla je až agresivní, snadno se vymkne kontrole. Mohla by člověka dovést k aroganci, domýšlivosti.
Kouzlo runy SOWULO
Toto kouzlo je určeno k získání čisté duchovní síly a prosperity, k zajištění dobré a plodné komunikace. Právě za tímto účelem si můžete vyrobit v době letního slunovratu v pravé poledne talisman. Jak? Na kamínek žlutou barvou nakreslete znak runy Sowulo. Kamínek pak noste stále při sobě. Pokud budete chtít talisman nabít sluneční energií, dejte ho k oknu, vystavte ho slunečním paprskům (minimálně po dobu jedné hodiny).
K zajištění úspěchu vám dopomůže čerstvý heřmánek. V letních měsících si ho natrhejte a připravte si z něj patnáctiminutovou koupel. Než se do ní ponoříte, zapalte si kolem vany sedm zlatých svíček, můžete si také pustit meditační hudbu. Důležité je, abyste si během koupele představovali, jak vám tělem proudí sluneční energie uvolněná z květů heřmánku ve vodě. Musíte vnímat, jak vám od chodidel postupuje k hlavě, probouzí ve vás skrytou sílu, kterou při každém nádechu shromažďujte v srdci.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2342719
DnesDnes628
VčeraVčera1257
Tento týdenTento týden2690
Tento měsícTento měsíc22876

Partnerské weby

apartman banner