Haraštová, Hůlková, Vojtková a nyní Rohlíčková. Tanečnice Libuška si na své příjmení musela zvykat vícekrát, než bývá obvyklé. Černovláska s výraznýma modrýma očima se stala známou poté, co uchvátila srdce sexy symbolu, zpěváka

Daniela Hůlky. Od té doby jsme ji mohli vidět ještě dvakrát, a to pokaždé v jiných nápaditých svatebních šatech. A jejími partnery byli vždy muži zvučných jmen. Po nějakém čase se však ukázalo, že nejsou těmi pravými. Můžeme však s jistotou říci, že mezi obyčejnými a neznámými muži si Libuška nevybírá. Libuše Haraštová-Hůlková-Vojtková-Rohlíčková se narodila 26. listopadu 1980 ve Žďáru nad Sázavou. Její otec chtěl, aby hrála ping-pong, který však nesnášela. Maminka ji však podržela, co se tance týká, a udělala dobře. Ve 14 letech Libuška odešla z domova do Prahy na internát a vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka, obor moderní tanec.
První taneční roli dostala ve filmu Rebelové, později vystupovala v nejrůznějších muzikálech (Golem, Tři mušketýři, Kleopatra, Drákula, Hrabě Monte Christo, Angelika).

Otázka pro věštce, psychotronika a spisovatele Stanley Bradleyho zní: Exmanželka známých pánů Daniela Hůlky a Josefa Vojtka Libuše Rohlíčková si vzala herce Zdeňka Rohlíčka (jenž je synem oblíbené Popelky Evy Hruškové). Bude tento svazek pro Libuši konečně tím pravým na celý život?

Odpověď: „Pan Hůlka je narozen v čínské astrologii ve znamení Opice, stejně jako o dvanáct let mladší paní Libuše. Z důvodů, které nechci ,odkrývat‘, nemohl být vztah dobrý, zejména pro paní Libuši. Podle mě nebyli osudovými partnery.

Pan Vojtek je narozen ve znamení Hada. Had je s Opicí ve spojení ,pán - sluha‘ a takový vztah nemá moc šancí. V tomto případě bylo jejich setkání ,osudem‘ jejich potomka. Ten si je ,vybral‘ za rodiče.

Ale pan Rohlíček si s paní Libuší bude hodně rozumět, protože oba mají stejný náhled na sex a na život. Proto jsem přesvědčen, že spolu budou šťastní až do smrti. Vidím brzo i společného potomka.“

(r)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2279584
DnesDnes699
VčeraVčera734
Tento týdenTento týden4039
Tento měsícTento měsíc11833

Partnerské weby