Runa Uruz (pratur, síla) – obrácená

Runa tažená v obrácené pozici nese varovné poselství, nikoli však nepříznivé. Buďte tedy obezřetní, ať už se zdraví, práce nebo osobního života týká. Může se objevit nějaká slibná příležitost či nabídka, ale prověřujte

všechny informace, které dostanete. Počítejte s tím, že zdaleka ne vše bude tak, jak je vám předestíráno. Vyvarujte se též iluzí a sebeklamu, snažte se objektivně hodnotit své možnosti. Runa vám doporučuje nahlédnout do vlastního nitra, abyste mohli svou slabost přeměnit v sílu a dokázali se správně rozhodovat. Určitě se ale v těchto dnech nepokoušejte čehosi domoci nátlakem, z pozice síly. Zamyslete se nad svým životním stylem, nepřepínejte se. Čas přeje preventivním kontrolám a návštěvám lékaře. V souvislosti s láskou se mohou projevit obavy ze změn či ztráty partnera. Kdo je sám, může mít sklon k depresi.

Runa Uruz bývá vyobrazena jako pratur - silné, mocné a těžko ulovitelné zvíře, které dokáže zarputile překonávat překážky. Jde o runu energie, síly a rychlosti. K runě se pojí číslo dva, strom stříbrná bříza, rostlina mech močálový, živel země, drahokam hematit, planeta Neptun, barvy tmavě zelená a fialová, hláska U, roční období zima - zimní slunovrat. Z hlediska zdraví působí Uruz na svaly, fyzickou sílu, pomáhá posílit imunitu organismu. V rámci magie je runa součástí rituálů k překonání překážek, dosažení cíle.

Kouzlo runy Uruz: Vyrobte si léčivou vodu.
Vezměte sklenici vody -pramenité nebo z vodovodu, ale nesmí být minerální či balená - místo sklenice můžete případně použít kameninový pohár, džbánek či misku. Ukazováčkem pravé ruky nad nádobou s vodou nakreslete do vzduchu znak runy Uruz. Vhodné je i zazpívat opakovaně její název, popřípadě jen hlásku U, která jí náleží, a nechat ji chvíli prostorem rezonovat. Pak vezměte nádobu s vodou do ruky a začněte si intenzivně představovat, jak energie runy prochází a proudí přes vaše prsty do nádoby s vodou. Po několika minutách vodu vypijte po malých doušcích. Pokud se vám bude zdát, že má voda zvláštní železitou příchuť, není se čemu divit, neboť Uruz je s železem v určité spojitosti.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2219569
DnesDnes88
VčeraVčera639
Tento týdenTento týden88
Tento měsícTento měsíc12094

Partnerské weby