Runa Wyrd – prázdná runa, runa osudu

Tažená runa vás vybízí k nastolení vnitřní rovnováhy. Naznačuje, že se vám sice mohou hlavou honit nějaké otázky (možná v čemsi tápete a rádi byste to dořešili), jenže

odpovědí se během těchto dní nedočkáte. Věřte, že teď nemá smysl po ničem pátrat. Rozhodně však nečekejte stagnaci. Jen budete muset nechat určité situace proběhnout bez toho, že byste nad nimi získali kontrolu, že byste měli moc a příležitost je nějak ovlivnit vlastním chtěním či záměry. Cosi se začne měnit, ale půjde o osudové záležitosti, s nimiž nemůžete nic dělat. Musíte je přijmout.

Tedy se cíleně snažte ztišit a zklidnit svou mysl, zameditujte si. Aktivujte svou vůli a sbírejte síly. Využijte týden k pomyslnému bilancování, nahlédnutí do svého nitra, proberte i své potřeby a touhy. Jaký chcete mít další osud? A odpovídají tomu vaše postoje, nabrali jste správný směr? Připomeňte si, co je pro vás prioritou a také fakt, že jste zodpovědní za veškeré své volby a kroky.
Runa Wyrd nemá žádné vyobrazení ani spojení s čísly, bohy, rostlinami nebo zvířaty. Tím říká, že vše ukáže čas, vše nakonec dopadne tak, jak má. Runa se někdy interpretuje jako symbol konce, nikoli však nutně ve smyslu negativním. Může jít i o konec nešťastného života a počátek úspěchu, případně přechod do nové životní etapy. Runa se nepoužívá v magii ani v léčitelství. Ve formě amuletu člověku připomíná, že nemá pátrat po svém osudu. Vybízí ho, aby zůstal klidný a s důvěrou se odevzdal běhu dění a událostí, které mu do života přicházejí.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2166852
DnesDnes36
VčeraVčera722
Tento týdenTento týden2652
Tento měsícTento měsíc13028

Partnerské weby