Světlanu Nálepkovou veřejnost vnímá jako tu, která u nás dokáže nejlépe interpretovat písně Marlene Dietrich. Není však jen zpěvačkou, ale i herečkou, moderátorkou, rančerkou, potažmo chovatelkou a velkou milovnicí koní. Zamilovala si

pohoří Himálaj, které již několikrát navštívila. Jak říká, cesty do Asie jí otevřely oči, i když výpravy do největších světových velehor jsou pro ni velkou fyzickou zkouškou. Světlana se proslavila účinkováním v Mimtriu, které založila s manželem Milošem Nesvadbou a kolegou Václavem Upírem Krejčím. Tato pantomimická skupina byla svého času velice populární.

Temperamentní blondýnka se narodila v roce 1960. Absolvovala hudebně dramatickou konzervatoř v Praze a hostovala v divadle Ypsilon a v hudebním divadle v Karlíně. Mezi její nejvýznamnější divadelní role patří Josefina z muzikálu Má férová Josefina a Vivian z hudební revue Zasněžená romance. Mohli jsme ji spatřit v televizních inscenacích Nebožtík si nepřál květy, Skláři či v pohádkách Princezna na klíček nebo Pindruše. Diváci si ji oblíbili v zábavných pořadech, například Možná přijde i kouzelník. Pro děti připravila představení Šmidli pidli aneb jak se hraje divadlo. Jako zpěvačka vynikla v interpretaci písní 20., 30. a 40. let minulého století.

Otázka pro kartářku Nadine zní: Podařilo se herečce Světlaně Nálepkové skutečně vystoupit ze začarovaného kruhu partnerských vztahů?

Odpověď: „Karty sice vidí i nadále problémy, ale zároveň také to, že zde hraje důležitou roli karma a její nízké sebevědomí. Paní Nálepková dává do vztahu buď velmi mnoho, nebo se naopak stahuje zpět. Nějak neumí skloubit výdej a příjem energie. V budoucnu pozná muže ve znamení nebo ascendentu ohně, který pro ni bude velmi důležitý. Karty sice vidí opět rozchod, ale tento muž jí bude učitelem. Díky němu může konečně pochopit, co dělá špatně.“

(r)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2166857
DnesDnes41
VčeraVčera722
Tento týdenTento týden2657
Tento měsícTento měsíc13033

Partnerské weby