Runa Wunjo, Wyn (radost)

Tažená runa jakoby vás vybízela, abyste už dál na nic nečekali a vykročili za svým štěstím. V těchto dnech by se vám mělo dařit v pracovních aktivitách a jestliže studujete, věřte, že i

těžší zkoušky nebo testy zvládnete. Důležité pro vás a vaši prosperitu bude, abyste si dokázali udržet pozitivní přístup a dobře komunikovali, spolupracovali, s okolím - s kolegy, klienty i nadřízenými. V rámci sféry milostné runa signalizuje, že máte štěstí na své straně. Pokud žijete v manželství či partnerském svazku a o svůj vztah náležitě pečujete, měli byste pocítit harmonii, naplnění. Sdílejte společné chvíle a zážitky. Jestliže jste ve fázi, kdy vhodný a perspektivní protějšek hledáte, podle runy rozhodně nejste bez šancí.

Wunjo označuje štěstí, pohodlí a slávu, signalizuje úspěch a uznání ze strany bližních. Má velký význam pro zachování radosti, štěstí a harmonie, potažmo i blahobytu. K runě se pojí číslo osm, hláska W, strom jasan, léčivá rostlina len, živly voda a země, barvy žlutá a indigová, kámen diamant. Co se zdraví týká, pod působnost této runy spadají poruchy dechu, pomáhá tišit nejrůznější bolesti. V magii je považována za runu přání, využívá se často ve spojení s dalšími runami. Ve formě amuletu pomáhá člověku zajistit úspěch a štěstí.
KOUZLO RUNY WUNJO
K rituálu na splnění přání budete potřebovat amulet se znakem runy Wunjo. Vyrobíte si ho velmi jednoduše, stačí znak vyrýt do kůže, namalovat na kámen. Nosí se pak zavěšený na kůži na krku. Pozor ale, aby byl opravdu účinný, vyrábí se zásadně o novoluní! Rituál samotný se dělá při novoluní a za přibývajícího Měsíce v přírodě. Ideálním místem je kopec, neboť jde o to, aby energie přání proudila do prostoru. Při rituálu se posaďte čelem k západu, zavřete oči, zklidněte dech. Posléze vezměte amulet do otevřených dlaní a vyslovte třikrát po sobě své přání. Představte si přitom, jak se vaše přání realizuje. Po skončení rituálu si zavěste amulet zpět na krk a teprve potom otevřete oči.

Runy si můžete objednat na : www.spiritobchod.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2166578
DnesDnes484
VčeraVčera563
Tento týdenTento týden2378
Tento měsícTento měsíc12754

Partnerské weby