Herečka Marie Doležalová zaujala televizní diváky hned první větší rolí. Byla to její roztomile naivní Saša v sitcomu Comeback. Však diváci herečku s její postavou ztotožňovali, což je v Čechách naprosto běžný jev. Ale Marie to brala s humorem. Ve své

knize Kafe a cigárko vzpomínala na to, jak měla jakýsi nepříjemný problém s autem, který dokumentoval, že není moc zkušenou řidičkou. Jeden pán, který se jí snažil pomoci, jí vmetl do tváře podezření, že je stejně neschopná jako ,ta‘ Saša. Marie Doležalová je hezká mladá žena, která se ale dokáže (pokud to role vyžaduje) udělat i všední a nezajímavou. Pro herečku je to dar od boha.

Rodačka z Karviné oplývá mnoha talenty. Nejenže ztvárňuje nezapomenutelné postavy na filmovém plátně, televizních obrazovkách a divadelních prknech, ale ukázala se být talentovanou spisovatelkou. Její kniha získala mezi čtenáři takovou proslulost, že nebyla v mnohých knihkupectvích k sehnání. Není divu, některé pasáže v ní jsou tak vtipné a tak věrně popisující realitu herecké branže, že se čtenář směje nahlas. Však za ní zaslouženě získala první cenu za blog roku (Magnezia litera).

Ani vyznavače múzy Terpsichoré Marie nezklamala. V roce 2015 vyhrála spolu s Markem Zelinkou taneční soutěž celebrit České televize StarDance… když hvězdy tančí. Od té doby spolu tvoří pár i v soukromí.

Otázka pro kartářku Nadine zní: Herečce Marii Doležalové s partnerem Markem Zelinkou se letos narodila dcera Alfréda. Přibude brzy do rodiny další potomek?

Odpověď: „Druhý potomek u páru není vidět a jde nejspíše o kariérní růst partnerů. Karty dokonce vidí nelehký vztah, hlavně do budoucna. Rozhodně zde není zatím žádná snaha a nejspíše neproběhne ani později. Paní Doležalová by také měla více dbát na své zdraví, jsou totiž vidět problémy, které mohou souviset právě se snahou o dalšího potomka.“

(r)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2215763
DnesDnes160
VčeraVčera528
Tento týdenTento týden160
Tento měsícTento měsíc8288

Partnerské weby