Kdo sleduje nekonečný seriál Ordinace v růžové zahradě, spatřuje v postavě Jonáše poněkud rozporuplnou osobnost. Na jedné straně se při studiu a práci stará o přítelkyni s dvojčaty, kterou si prosadil navzdory vůli své matky. Na straně druhé je to

nevyrovnaný žárlivec, jenž se zamotává do lží a dopustí se dokonce závažného trestného činu. Tuto roli přesvědčivě ztvárnil Milan Peroutka mladší, syn bubeníka skupiny Olympic Milana Peroutky a spisovatelky Ivany Peroutkové.

K herectví tíhl již od dětství. Navštěvoval dramatické kroužky a účastnil se různých divadelních přehlídek. Další zkušenosti získal i jako člen umělecké skupiny ODLstars. Ordinace v růžové zahradě nebyla jeho prvním seriálem, zahrál si i v seriálu Vyprávěj a Gympl s r(u)čením omezeným. V roce 2012 založil vlastní kapelu Perutě, jejíž videoklip Postavím kolem nás zeď představil v roce 2015.

Otázka pro kartářku Nadine zní: Milan Peroutka je synem zesnulého bubeníka skupiny Olympic. Dosáhne se svou skupinou Perutě stejného věhlasu jako jeho otec?

Odpověď: „Karty sice vidí jisté úspěchy, ale obávám se, že věhlasu skupiny Olympic se moc nepodobají. Skupina Perutě si možná i díky tomu projde výraznou krizí, hrozí dokonce rozpad. Ale je tu jistá naděje, krize by mohla být překonána. Pozmění se ale obsazení hudebníků, možná trochu i žánr.“

(r)

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2101283
DnesDnes525
VčeraVčera992
Tento týdenTento týden1517
Tento měsícTento měsíc23069

Partnerské weby