Papeže Benedikta XVI. uvidělo u nás 27. a 28. září 170 000 lidí. Byla to velkolepá podívaná jen pro oči. Na duchovní obnovu se zapomnělo, když uvážíme, že se řadíme na první místo v Evropě v počtu ateistů. Papež měl možnost pomocí televize naučit modlitbu Otče náš celý náš národ, ale při návštěvě nebylo času na modlení. Pětadevadesát procent lidí u nás jde po špatné osudové cestě. Cestou nelásky k Bohu, nelásky k jednomu člověku , nelásky k více lidem. Proč tak vysoké číslo? Protože mnoho křesťanů po rozvodu získalo trvalou nelásku k jednomu člověku nebo k více lidem atd. V Německu a Rusku před druhou světovou válkou šlo rovněž přes 95 % lidí po špatné osudové cestě. V Německu převládala neláska k Bohu a k více lidem (k Židům). V Rusku byla též neláska k Bohu a neláska k více lidem (k třídnímu nepříteli). Potom nastala druhá světová válka. Co může náš národ od Boha očekávat za svou nelásku? Zasloužený trest jako dostali Němci a Rusové.

Od média, které bylo v hypnotickém spánku, vím, že pokud v našem národě nedojde k duchovní obnově, za pár let v Praze a v jejím okolí nezůstane kámen na kameni. Není náhodou, že byla vybrána Praha a pražské okolí a lidé v něm. V současné době pro náš národ nelze najít východisko. Rusové a Němci taky nenalezli východisko a byla válka. Studiem osudových zákonů jsme s mým médiem našli řešení. Člověk, který má nepřekonatelnou nelásku k Bohu a současně nepřekonatelnou nelásku k jednomu člověku nebo více lidem, když se pomodlí modlitbu Otče náš, půjde i proti své vůli šest hodin po dobré osudové cestě. To znamená, že se máme modlit 3 x denně - ráno, v poledne a večer. Nám se podařilo objevit Světové informační pole a to trestá jen lidi zde na zemi, kteří jdou po špatné osudové cestě. Co tento objev znamená v praxi? Řidič kamionu by měl mít vozový sešit a tam by měl mít napsaný text modlitby Otče náš. Modlitbu by si měl před jízdou pozorně přečíst a udělat zápis ve vozové knize, kdy byla modlitba provedena, a podepsat se. Po šesti hodinách by měl tento úkon zopakovat.

Světové informační pole má na svědomí všechny dopravní nehody. Řidiči, který jde po špatné osudové cestě, vypíná vědomí na 10 až 60 vteřin - zákonitě musí následovat dopravní nehoda. Podobně lidé, co pracují s penězi, aby nebyli přepadeni, by měli postupovat také tak. Nebude přepadena, oloupena, podvedena babička, která půjde po dobré osudové cestě. Je zapotřebí vytvořit takové podmínky, aby většina našeho národa šla po dobré osudové cestě. V přechodném období by měly rozhlas i televize naučit náš národ modlitbu Otče náš!
Karel B., Jihlavsko
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2310631
DnesDnes237
VčeraVčera869
Tento týdenTento týden1106
Tento měsícTento měsíc17557

Partnerské weby