"Kdysi se mi jedna pejskařka pochlubila, že jejímu mazlíčkovi pomohla při uzdravení hlubší rány po srážce s autem diamantová voda. Je ještě někde k sehnání a jak se šíří?" ptá se čtenářka Růžena Z. z Českobudějovicka. Odpověď jsme hledali u Aleny Horké, která se vedle přírodní medicíny zabývá záhadami a paranormálními jevy, je členkou badatelské společnosti Agartha Brno a také autorkou knihy Diamantová voda a její tajemství.

Co je vlastně diamantová voda a jak ji lze charakterizovat?

"Je to pramenitá voda, u které byla zrychlena vibrační frekvence. Díky propojení s pátou dimenzí reaguje na přání a úmysly toho, kdo ji používá a otevírá cestu k vyššímu vědomí a poznání. K přeměně obyčejné pramenité vody ve vodu diamantovou použil autor, Francouz Joël Ducatillon speciální číselné kódy a hudbu. Sestrojil kódovací přístroj na základě informací získaných ve snech, který zaznamenává vícerozměrné kódy a ty jsou schopny přeměnit pramenitou vodu na vodu jako citlivý nástroj. Taková voda pak přijímá informace, které nabírá z nejvyšších energií. Běžná pramenitá voda se tedy mění ve vodu živou, inteligentní. Její výjimečnost spočívá v tom, že je silná energeticky, obsahuje přes 900 léčivých informačních kódů. Patří do přírodní medicíny, je srovnávána s léky, homeopatií, fytoterapií, s omlazovacími elixíry."

K čemu lze diamantovou vodu využít?

"Dokáže léčit nejrůznější nemoci a zdravotní problémy, působí jako prevence, čistí a detoxikuje tělo, hojí rychle rány, zastavuje krvácení, využívá se k obkladům, přidává do koupele, působí protizánětlivě a dezinfekčně, čistí a bělí zuby, prokazuje celou řadu dalších účinků. Má i další vynikající vlastnosti. Snižuje rovněž chlór z vodovodní vody na minimum a tvrdá voda, která je nasycena anorganickými látkami, se přemění na měkkou. Tedy nezatěžuje tělo, je zdraví prospěšná. Používá se jak na pití, tak na veškeré vaření. Lze ji v domácnosti využít všude tam, kde je voda potřeba. Diamantová voda účinně pomáhá nejen lidem, ale i zvířatům, je také vhodná k zalévání zeleně, která krásně roste."

Při jakých nemocech a zdravotních problémech se voda osvědčuje?

"Jejím pravidelným pitím je možné si například zlepšit výsledky krevních testů již za několik týdnů, například snížit hladinu tuku, cukru či cholesterolu v krvi. Napomáhá při léčení zažívacích potíží, působí při nejrůznějších zánětech, likviduje bolesti, působí blahodárně při nemocech srdce, cév a krevního oběhu, léčí rychle nemoci z nachlazení, potíže s ledvinami a močovými cestami. Zlepšuje zrak, zabírá při psychických potížích, gynekologických problémech, zlehčuje průběh infekčních chorob. Zaznamenávám celou řadu pozitivních ohlasů lidí, kterým diamantová voda byla nápomocná při hojení žaludečních a dvanácterníkových vředů, problémech s ledvinovými kameny, horečce, chřipce, astma, angině pectoris."

Jak se diamantová voda množí a uchovává?

"Rozmnožuje se velmi jednoduše. K namnožení je potřeba použít deset procent diamantové vody na sto procent objemu. Chceme-li tedy připravit jeden litr diamantové vody, do prázdné láhve nalijeme 1 dl již hotové diamantové vody a dolijeme 9 dl běžné pitné vody. Necháme jednu a půl hodiny působit, aby se dosáhlo potřebné přeměny. V láhvi proběhne reakce a objeví se bublinky, což nemusí být pravidlem, a voda je pak navibrovaná a může se používat. Pro další namnožení si musíme vždy ponechat deset procent diamantové vody. Ta se uchovává v chladnu, nejlépe ve skleněných lahvích, v plastových jen krátkodobě."
(vos)
Kontakt: 777 658 037
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2279698
DnesDnes33
VčeraVčera780
Tento týdenTento týden4153
Tento měsícTento měsíc11947

Partnerské weby