Znáte dobře svého životního partnera či partnerku? Proč zrovna vy narazíte vždy na toho nepravého? Co říká astrologie o jednotlivých znameních zvěrokruhu v souvislosti s láskou? Jistým vodítkem se pro vás mohou stát následující řádky.

Jak poznáte

Býka

Lidé Býci si nesou některé typické rysy svého znamení. Pohybují se pomalu, rozvážně, někdy mohou působit trochu těžkopádně, ale vždy dávají tušit skrytou vnitřní sílu. Působí pokojným dojmem, vyzařují pohodu a mají mladistvý vzhled. Muže charakterizuje svalnatý krk, široká ramena a silná, pevná záda, ženy mívají bujně vyvinuté poprsí. Lidé tohoto znamení mají obzvlášť dobře vyvinutý jeden ze smyslů, a to je chuť. Bývají to gurmeti a jídlo si dokážou opravdu vychutnat. Jejich apetit se často podepisuje na jejich postavě, obezita se u nich nezřídka objevuje ve středním a starším věku.

Jste zamilovaná do muže Býka?

Muž Býk je značně náročný partner, se kterým nebude jednoduché žít. Umí být pěkně tvrdohlavý. Když si usmyslí, že půjde určitou cestou, je velmi obtížné ho přesvědčit o změně. Určitě by nesnesl přehnaně emancipovanou partnerku či intelektuálku. Rád se nechává hýčkat, obskakovat, je skálopevně přesvědčený, že si to zaslouží. Jeho největší slabinou je žárlivost. Ženy muže Býka by měly vědět, že pokud chtějí spokojeného partnera, musí se vyzbrojit značnou dávkou tolerance, protože si v manželství potrpí na pocit svobody. Nesnesl by ženu, která mu bude věčně v patách a tropit hysterické scény doprovázené vodopádem slz. Rada pro ženy zamilované do muže Býka: občas mu dejte najevo, jak je skvělý, jak moc ho potřebujete, jak moc ho máte ráda, jak je úžasný.

Jste zamilovaný do ženy Býka?

Tato žena k sobě hledá opravdového muže, protože sama ví, že je opravdovou ženou, a je na to hrdá. Až ji lépe poznáte, zjistíte, jak velkou umí být oporou. Dokáže zvládnout téměř každou situaci, je velmi spolehlivá a schopná. Málokdy ji uslyšíte, že si bude stěžovat na přemíru práce a povinností. Vše udělá ráda, ale svým volnějším a rozvážnějším tempem. V žádném případě se ji nesnažte popohánět, byla by velmi nepříjemná. Od přírody je hodně žárlivá. Dokáže se sice smířit s vaší zálibou pokukovat po jiných ženách, když ale překročíte její představy o fair play, dovede vyvolat bouřlivou scénu. Měli byste také vědět, že žena Býk nedokáže odpouštět. Od muže bude očekávat oddanost a bezmeznou lásku. Bere vše doslova a těžko se smiřuje s tím, když nesplníte své sliby. Potom dovede být velmi zlostná a nedůvěřivá.

(jam)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2340258
DnesDnes229
VčeraVčera920
Tento týdenTento týden229
Tento měsícTento měsíc20415

Partnerské weby

apartman banner