Beran

Máte za sebou rozjezd v novém roce, uzavřeli jste nějakou životní etapu. Máte šanci na změny k lepšímu, záleží, jak budete dodržovat nastavené limity a zásady. Ne všechno, samozřejmě, dostanete bez vlastního přičinění, některým událostem

musíte jít sami naproti, být aktivní a zajímat se o dění okolo sebe. Důležité pro vás budou informace, které vám pomohou rozpoznat směr vaší cesty. Dejte na svůj střízlivý úsudek, snažte se na události dívat s patřičným odstupem a nadhledem.

Býk

Pokud jste si na začátku měsíce dali reálné cíle, můžete v jejich naplňování s úspěchem pokračovat. Ne všechno půjde hladce, ale s tím jste nemohli počítat. Jsou přece jen některé věci, které chtějí čas. Pokračujte s doplňováním energie a správnou životosprávou. Jen tak překonáte případné nástrahy chladných dní s nedostatkem slunce, kdy byste mohli sklouznout do melancholie. Váš andělský ochránce bude na vaší straně a k vašim krokům všeobecně vám bude přát i štěstí. Nezapomeňte ani na své blízké, i oni potřebují tzv. nabudit.

Blíženci

Nemusíte mít strach z toho, co vás čeká. Bude záležet především na vás, jak se s případnými změnami vyrovnáte a zda je budete brát jako pozitivní. Pamatujte – všechno zlé je pro něco dobré. Jen neplýtvejte silami na případné malicherné rozepře v rodinném kruhu a soustřeďte se na to, co vás požene kupředu. Díky pozitivnímu postavení planet se vám překážky budou vyhýbat. Tuto příznivou dobu zužitkujte k závažným rozhodnutím, na která jindy nebyl čas. Vyplatí se plánovat dopředu, především co se týká financí.   

Rak

Toto období se odehraje ve znamení rodiny. Sami se zasloužíte o to, aby mezi vašimi nejbližšími přetrvávala harmonie. Pokud se vyskytnou spory, navrhněte kompromisy výhodné pro obě strany. Těchto schopností využijte i v zaměstnání, podejte pomocnou ruku tomu, kdo bude potřebovat podporu. I když to nebudete dělat ze zištných důvodů, dotyčná osoba si to bude pamatovat. Může nastat nečekaná událost, která si bude vyžadovat vaši pozornost a schopnost ve vteřině se rozhodovat. Dejte nejen na svůj úsudek, ale i na intuici.

Lev

Na přelomu ledna a února se mohou objevit problémy ve vztazích. Zjistíte, že člověk, který vám byl dlouhou dobu na blízku, se vám začíná poněkud oddalovat. City mezi vámi již nejsou tak vřelé, jak byly kdysi. To ale není důvod dělat předčasné závěry. Důležité je o pocitech mluvit, v klidu je řešit. I když jste v duši dobrodruzi a rádi zkoušíte nové věci, andělští ochránci vám radí, abyste právě v tomto případě byli rozvážní a raději se drželi jistot. Soustřeďte se na práci, aby se vaše rozhárané soukromí neodrazilo i tam.

Panna

Je potřeba, abyste se obrnili trpělivostí. Podle planet pro vás bude náročné v některých záležitostech dosáhnout svého. Neztrácejte však naději a snažte se motivovat k vyšším výkonům, jedině tak překážky překonáte. V zaměstnání v tomto období příliš vynikat nebudete. Nesnažte se ale věci tzv. lámat přes koleno, raději se smiřte s tím, že ne vždy můžete mít nad vším kontrolu. Až vám to dojde, uleví se vám a už se déle nebudete muset stresovat. Pozor dejte také na své zdraví, kvůli nervovému vypětí.

Váhy

V zaměstnání se mohou v tomto období objevit problémy. Může se jednat o změnu vašeho zařazení, pracovní náplně, nadřízeného nebo blízkého spolupracovníka, který bude svoje soukromé problémy přenášet na vás. Také ale může jít o finanční otázky, kdy předchozí výdaje neúměrně zatížily váš rodinný rozpočet. Pro vás to samozřejmě znamená spoustu dřiny a podřízení se přísnějším pravidlům, která si musíte nastavit sami. Tyto skutečnosti mohou způsobit i problémy v rodině, ale při dostatečné komunikaci vše zvládnete.

Štír

Toto období přinese nějaké komplikace, které ale nejsou nějak výrazně vážné. Vy se budete pravděpodobně snažit vyřešit všechny problémy naráz, což by nebylo dobré. Jen byste se ve složité změti úkonů zamotali a v zaměstnání si svou pozici dokonce ztížili. Vaši andělští ochránci doporučují, abyste si sestavili seznam priorit a podle něj pak řešili každou záležitost zvlášť a postupně. V rodinném kruhu vás ale čeká pohoda a harmonie. Nezanedbávejte ani svou kondici, předejdete tak v těchto studených měsících nachlazení.

Střelec

Jako přirozená autorita budete právě v tomto období vynikat v zaměstnání. Přátelským přístupem a také zodpovědností a pílí si vysloužíte minimálně uznání. Na druhou stranu vaši andělští ochránci radí, abyste nepolevili ani v přiměřené přísnosti. Spolupracovníci by si pak mohli myslet, že jim vše projde. Pozor dejte i na své zdraví, udělejte si čas na procházky v přírodě a cvičení, otužujte se. Nezanedbávejte ani své přátele a rodinu, i když vás práce zcela naplňuje. Nezadaní Střelci mají velkou šanci na seznámení.

Kozoroh

Narazíte na překážky v oblasti vztahů. Možná si s některými blízkými či kamarády nerozumíte tak, jako dřív. Není na tom nic divného. Tak, jako ostatní, i vy se časem měníte a moudříte. Drobné neshody, které se mohou vyskytnout, však pro vás nebudou důvodem dělat unáhlené závěry. Podle vašich andělských ochránců se vám užitečných rad dostane od osoby, od které byste to nečekali. To berte jako velmi pozitivní fakt. Dbejte také na své zdraví. V tomto období snadno podlehnete nachlazení, proto je prevence důležitá.

Vodnář

V zaměstnání se podle planet mohou objevit problémy, které nedokážete ovlivnit. Můžete je ale eliminovat na minimum. Díky svým schopnostem a znalostem dokážete rozpoznat příčiny a odstranit tak důsledky. Vězte, že řešení bude jednodušší, než si mnozí dokáží představit. A vy na ně přijdete. Nezanedbávejte však na úkor práce rodinu či své kamarády. Vyhraďte si na ně tolik času, kolik budete moci. Nezapomeňte – podpora blízkých je k nezaplacení.

Ryby

V tomto období se vystavujete přemíře stresu, kvůli čemuž by o vás vaši blízcí mohli mít strach. Neodbývejte se, snažte se relaxovat a příjemnými činnostmi se zharmonizovat. Sami nejlépe víte, co vás baví, naplňuje a udělá vám zaručeně radost. Naučte se prostě odpočívat. A nezapomeňte, že ve dvou vám to půjde lépe. Nezadaní by podle planet mohli v této a následující době potkat ideálního partnera. Andělští ochránci proto radí, aby měli oči otevřené dokořán, více vnímali signály, které přicházejí od někoho charismatického.

(rox)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2280167
DnesDnes502
VčeraVčera780
Tento týdenTento týden4622
Tento měsícTento měsíc12416

Partnerské weby