Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou vizualizaci. V ezoterickém slova smyslu

lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří určité prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě jejich účinek vyzkoušet. Mandala souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

ÚNOR

Je tu čas ujasnění, spořádanosti. Po dnech, kdy jsme si dovolili odpočívat, užívat si a nic neřešit, přichází čas, kdy jsme plni energie a odhodlání. To, co se nám dlouho nedařilo, najednou jde. Věci se tak nějak samy skládají. Tyto dvě fáze se vždy střídají. Když cítíme únavu a potřebu odpočinku, je dobré se nepřemáhat a nechat věci být. S nástupem energie je zase nutné vystoupit z klidu a chopit se akce. Obě fáze jsou stejně důležité a pomáhají nám v tom, abychom se cítili svěže a spokojeně. Pokud máme pocit, že přišel čas si život utřídit a pěkně uspořádat, není na co čekat. 

(cul)

Kontakt: www.tanka.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2272451
DnesDnes108
VčeraVčera1235
Tento týdenTento týden3862
Tento měsícTento měsíc4700

Partnerské weby