Slunce se od 21. ledna do 18. února pohybuje znamením Vodnáře. Úplněk ve Lvu, který vrcholí 31. ledna, ovlivní prvních 14 dní v únoru. Je důležitý zejména pro zrozence znamení Lva. Obecně se moc tohoto úplňku projeví v oblasti související s dětmi, se životními a pracovními partnery. Únorové novoluní proběhne 15. února ve znamení

Vodnáře. Bude důležité pro osoby narozené ve znamení Vodnáře a ostatním znamením otevírá cestu ke splnění snů, k novým přátelstvím a působení v nové společnosti. V době novoluní se setkají Slunce, Luna a Merkur ve Vodnáři. Mars, planeta aktivity, se přesune do znamení Střelce26. ledna a bude tam úřadovat do poloviny března a nutí všechny vložit energii do získávání financí a lásky.

Planetka Ceres se pohybuje znamením Lva. Lvi dostávají zabrat, a to až do července.

BERAN

Pod vlivem úplňku z konce ledna budete řešit na začátku února vše, co se týká dětí, pracovních a životních partnerů. Úplněk vám ukáže, s kým máte vztah ukončit a kudy se dále ubírat. Uzavřete cosi v souvislosti s potomky. Novoluní vám následně nabídne možnost navázání nových kontaktů a přátelství. Choďte mezi lidi, můžete potkat důležitou osobu pro budoucnost. Mars ve vašem případě aktivuje témata související s duchovním rozvojem, rozšiřováním vědomostí, cestami do zahraničí, úřady a soudy.

BÝK

Úplněk z konce ledna uzavře nějaké záležitosti týkající se domova a bydlení. Může ukončit situaci týkající se rodiny. Také můžete řešit zdravotní potíže. Novoluní vám otevře cestu ke kariéře, k pracovnímu postupu. Toužíte-li po nové práci, získáte ji. Čeká vás podpis nové smlouvy. Mars bude působit v oblasti financí, které vlastníte s další osobou nebo bankou. Rozproudí rovněž dění v rámci financí (můžete řešit půjčky, hypotéky, dědictví i možné dluhy), ale také sexu a okultismu.

BLÍŽENCI

Úplněk z konce ledna vás donutí řešit situace související s autem nebo jiným dopravním prostředkem, uzavře cosi v oblastech – vzdělávání, cestování nebo sourozenecké vztahy, úřední záležitosti (listiny, smlouvy). Novoluní vám může přinést cestu do ciziny, nasměrovat vás v souvislosti s rozšiřováním vědomostí, zjednoduší vám jednání na úřadech. Mars bude úřadovat v oblasti vašich vztahů a smluv. Buďte ale opatrní a vše pozorně pročtěte, než cokoli podepíšete.

RAK

Úplněk z konce ledna ukončí záležitosti peněz a majetku. Musíte si dát do pořádku veškeré finanční závazky. Nelze vyloučit, že vám budou doručeny nepříjemné zprávy týkající se právě financí. Každopádně novoluní vám přinese příležitost k lepšímu výdělku, k zisku. Můžete cosi výhodně prodat či koupit, získat půjčku nebo hypotéku. Pozor však na veškeré smlouvy a dohody, neboť Saturn se spolu s Černou Lunou pohybuje oblastí vztahů a dohod. Na vše musíte mít doklad nebo písemné potvrzení. Mars vás nasměruje ke spolupráci a práci pro druhé. Můžete zvažovat napojení na nové kontakty, ale také po vás bude žádáno splnění toho, co jste slíbili vykonat. Čeká vás hodně práce a povinností, ale nezanedbávejte kvůli tomu své zdraví, myslete na zdravý životní styl.

LEV

Úplněk na konci ledna je pro vás kritickým obdobím. Může se negativně podepsat na vaší psychice i fyzické kondici. Pod jeho vlivem ukončíte veškeré vztahové záležitosti, a to jak pracovní, tak partnerské. Silné vazby se upevní a ty, které nemají pokračovat, zaniknou. U Slunce se pohybuje Venuše, můžete si tedy dopřát zkrášlující procedury. Vzbudíte pozornost, ve společnosti zazáříte. Novoluní vám přinese nové možnosti v rámci vztahů i smluv a dohod. Budete hovořit, psát, nastavovat nová pravidla pro spolupracovníky. Můžete navýšit své výdělky. Mars rozvíří dění v souvislosti s dětmi, partnery, tvorbou a kreativitou. Nezadaní Lvi mohou potkat partnera. Ale i ostatní Lvi by měli chodit do společnosti, mohou potkat osobu důležitou pro budoucnost. Pokud touží po dítěti, tento čas přeje jejich početí.

PANNA

Úplněk z konce ledna zviditelní nějaké dosud tajené informace. Můžete se ocitnout v síti pomluv. Měli byste zrekapitulovat svůj život, ujasnit si, co chcete. Okolnosti vás připravují na březnový úplněk vrcholící ve vašem znamení, který dořeší vztahové záležitosti. Novoluní je příslibem nové práce nebo spolupráce. Bude po vás žádáno, abyste vykonali to, co jste slíbili na začátku roku 2018. Čeká vás hodně práce, ale začněte o sebe i více pečovat. Zaměřte se především na své trávení a střeva, prospěšná bude očistná kúra. Obecně vás čeká řešení vztahů (pracovních i partnerských), podepisování listin a smluv. Mars žádá vaši aktivitu v oblastech bydlení, rodina (především ženy v rodině) a domov. Můžete pomýšlet na stěhování, případně přesun pracovního zázemí.

VÁHY

Pod vlivem úplňku z konce ledna nejspíš ukončíte nějaké přátelství, působení v jakémsi společenství. Měli byste si vyčistit prostor kolem sebe, vyřešit záležitosti spojené s láskou a partnerstvím. Uvědomíte si, jak, kde a s kým chcete bydlet. Novoluní vám přinese nové vazby, budete domlouvat a podepisovat smlouvy. Dostanete příležitost ukázat, co ve vás je, tvořit. Toužíte-li po potomkovi, vězte, že konstelace nahrávají jeho početí. Rozhodně vám nebude chybět chuť se prezentovat, můžete se také vrhat do milostných dobrodružství. Štěstí je vám nakloněno, máte-li před sebou zkoušku, přijímací řízení. Stejně tak se můžete seznámit s novou láskou či důležitou osobou. Pracovně by se vám mělo dařit, váš zdravotní stav by se měl rovněž zlepšit. Mars vás ovlivní v souvislosti se vzděláváním, úředními záležitostmi. Budete cestovat, hodně komunikovat.

ŠTÍR

Úplněk z konce ledna uzavře cosi v oblasti práce a kariéry. Ujasněte si své plány a pracovní aktivity. Nejste-li spokojeni ve stávajícím zaměstnání, můžete v něm své působení ukončit. Novoluní vám přinese nové možnosti v souvislosti s bydlením a pracovním zázemím. Mars začne ovlivňovat vaše aktivity ve spojení s financemi. Několik týdnů budete řešit peníze, majetek, půjčky nebo dluhy. Měli byste zapracovat na finanční stabilitě.

STŘELEC

Úplněk z konce ledna uzavře úřední nebo soudní záležitosti. Musíte vyřešit cosi v rámci cestování či zahraničí nebo studia. Pod vlivem novoluní budete cosi vyřizovat na úřadech. Čeká vás řešení situací spojených s dopravním prostředkem, cestováním. Dostanete nové příležitosti k rozšíření svých vědomostí. Budete hodně komunikovat a cosi můžete podepsat. Díky Marsu ve vašem znamení se pár týdnů nezastavíte. Usilovně budete pracovat na tom, abyste dosáhli svých cílů, prosadili se. Máte šanci ukázat, co umíte. Budete také zřejmě více než jindy bojovat za svá práva. Mars vám dá dostatek energie, přesto s ní zbytečně neplýtvejte a nebuďte přehnaně horliví.

KOZOROH

Úplněk z konce ledna ukončí záležitosti spojené s majetkem a penězi. Vnese jasno do půjček, hypoték, dluhů a závazků, které máte ve společném vlastnictví s někým dalším. Čeká vás zpráva a řešení peněz nebo majetku, podpisy nějaké smlouvy. Novoluní pak otevře nové možnosti v tématu peněz (jak je vydělat, získat). Vaše píle a snahy budou oceněny, můžete dostat přidáno nebo zvýšit ceny za své služby. Začnete se zabývat vlastní hodnotou a vztahem k životním zdrojům. Slouží vám peníze, nebo naopak vy sloužíte jim? Každopádně obecně se vám bude dařit. Využijte novoluní pro výhodné transakce, nákup nebo prodej majetku, pro zvýšení osobní a profesní prestiže. Mars zřejmě ukončí nějakou vaši činnost, práci nebo spolupráci. Může také na povrch vytáhnout nějaké tajemství z minulosti, aktivovat nepřátele a pomluvy. To vám může přinést frustraci, pocity křivdy, nesprávného ohodnocení, ústrků. Dejte si pozor na konfrontace a konflikty s jinými osobami. Ukončete vše, co není životaschopné, na nějaký čas se stáhněte do ústraní.

VODNÁŘ

Úplněk z konce ledna vnese jasno do oblasti vztahů, smluv a dohod. Do 10. února se Venuše pohybuje Vodnářem, tedy vás bude vidět a slyšet. Merkur se pohybuje Vodnářem do poloviny února. Čeká vás hodně komunikace, podepisování listin. Novoluní je pro vás nejdůležitějším obdobím roku 2018, máte příležitost zrealizovat své nápady a projekty, otevře se vám cesta k úspěchu. Začnete novou životní kapitolu. Mars vám pomůže zazářit ve společnosti. Nyní je čas učinit důležité rozhodnutí a kroky, podniknout něco pro budoucnost. Pozor však na pomluvy, máte-li tajemství, budou vyzrazena.

RYBY

Vlivem úplňku z konce ledna musíte dodělat vše, co jste slíbili, udělali si jasno v oblasti zdraví a péče o někoho dalšího. Také můžete ukončit jakousi spolupráci. Účelně posilujte svou psychiku a nevytvářejte si resty. Pamatujte, že z malých neřešených problémů vznikají velké. Novoluní vás povede k rekapitulaci loňského roku, k zamyšlení nad tím, kudy a jak se budete ubírat dál. Prospěje vám, když se stáhnete stranou a budete rozjímat. Můžete se setkat s nějakou pomluvou, zjistíte nějaké skryté informace. Začnete se připravovat na novoluní ve vašem znamení, které nastane v březnu. To vám otevře dveře ke spoustě nových možností.

Venuše se od 11. února pohybuje vaším znamením. Budete zářit, bude vás vidět a slyšet.

Merkur se pohybuje Rybami od poloviny února. Až do začátku března tak budete hodně komunikovat, podepisovat listiny a smlouvy. Mars aktivuje sféru práce a kariéry (do poloviny března). Vaše práce bude oceněna, může přijít kariérní posun. Období přeje uzavírání obchodních dohod. Mars vám ale také přináší změny, reorganizaci, ve vaší práci. Může vyvolat konflikty s lidmi, kteří mají moc (rodiče, zaměstnavatelé, nadřízení). Berte ohled na zájmy druhých, jen tak dosáhnete pokroku na cestě za úspěchem.

Astroložka a numeroložka Daniela Hannah – www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2272447
DnesDnes104
VčeraVčera1235
Tento týdenTento týden3858
Tento měsícTento měsíc4696

Partnerské weby