pixaBERAN: ♥ Večer věnujte někomu blízkému. Bude vám dobře, protože hvězdy jsou nakloněny souznění. Můžete mít pocit, že komunikujete beze slov.

BÝK: Šíříte kolem sebe

radost a přátelé se s vámi budou chtít sejít. Neváhejte a jděte se bavit. Přijdete na jiné myšlenky a určitě se i zasmějete.

BLÍŽENCI: Cítíte se čile, v práci se daří, ale přesto to jaksi není ono? Chmurné myšlenky vám pomůže zahnat dobrá kniha.

RAK: Přemýšlíte, co vše je třeba zaplatit a kde na to vzít? Zkuste si rozplánovat veškeré výdaje a popřemýšlejte, kde by se ještě dalo ušetřit.

LEV: Nepočítejte s tím, že vám všechno půjde na ruku, jak se říká. Značné úsilí budete muset vyvinout v pracovní sféře. Složité úkoly vám nemusejí jít snadno.

PANNA: Vyvarujte se dlouhých cest i prostředí, kde hrozí riziko virózy, nachlazení. ♥ Podle hvězd vám v milostném životě hrozí trable.

VÁHY: Máte spoustu plánů na nadcházející víkend, ale všechno se může odehrávat úplně jinak, než předpokládáte. ♥ V lásce by mělo rozhodnutí korespondovat s vaším přáním.

ŠTÍR: Zřejmě se nevyspíte úplně dorůžova, a tak máte o čem přemýšlet. Některé věci vidíte zbytečně černě. ♥ Od milostného života si příliš neslibujte.

STŘELEC: ♥ Potěšte něčím partnera, buďte aktivní a nečekejte na nějaký povel, signál. Váš vztah potřebuje nové impulzy.

KOZOROŽEC: ♥ Trochu více se věnujte svému partnerovi. Máte šanci zažít velké a příjemné věci. Chce to ale, abyste se stali i vy součástí jeho snů.

VODNÁŘ: Můžete postoupit v rámci kariérního žebříčku. Jestli práci hledáte, vaše šance jsou slušné. Dnes ale pozor na úrazy všeho druhu.

RYBY: Planety tvrdí, že jste na cestě k úspěchu. Leccos zvládnete zařídit. ♥ Případné citové zmatky si nyní můžete vyjasnit.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2280236
DnesDnes571
VčeraVčera780
Tento týdenTento týden4691
Tento měsícTento měsíc12485

Partnerské weby