1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Duchovní cesta, která se před vámi otevírá, dá mnoho nejen vám samotným, ale dokážete vést i ostatní. Pochopili jste, nebo velmi brzy pochopíte, podstatu toho, co se nabízí a proč se právě vám tato úroveň otevřela. Můžete se tedy nejen posunout v

 tomto směru o kus dál, ale ukázat cestu i jiným.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Strachem toho moc nezmůžete, nic vám nedá, nikam vás nepustí. Nenechte věčné obavy o cokoliv, aby vám určovaly životní směr. Mohli byste brzy zjistit, že stojíte vlastně na místě, nebo jste se dostali někam, kde nejste vůbec šťastní. Pamatujte, že jistoty prostě neexistují, je potřeba dát šanci novým věcem.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Vaše citlivost a vnímavost budou na samém vrcholu. Uvidíte to, co ostatní nevidí a snadno tak můžete odhadnout směr událostí příštích. Tento dar byste si měli více hýčkat a také ho pilovat k dokonalosti. Vesmír je s vámi, bdí nad vámi a vede vás. Váš totemový průvodce vás ochrání a odpoví vám na všechny otázky.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Nemusíte se stavět do obranné pozice pokaždé, když narazíte na jiný názor. Zkuste místo oponování a obhajování toho svého naslouchat. Možná se totiž dozvíte zajímavé věci, možná dokonce zaznamenáte životní radu. Stačí se přitom jen uvolnit a neobávat se útoku vždy, když potkáte protipól.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Lidé vám budou naslouchat, budou si k vám chodit pro rady. Působíte stabilně, ostatní z vás cítí, že víte, co chcete. Stanete se opěrným bodem. Pokud ale vaše nitro cítí něco jiného, dokonce pravý opak, nastává chvíle srovnat si misky vah. Pak budete králem nejen pro ostatní, ale hlavně pro sebe. A to je naprosto úžasné.

Medvěd (22. 8. – 21. 9.)

Každý dravec dokáže svou sílu velmi pečlivě využít v tu správnou chvíli a tím nejlepším možným způsobem. Proto je také v lovu často úspěšný. Měli byste se zamyslet, jak svoji energii vynakládáte a zda je nutné jí skutečně tolik vydávat. Možná si jen nejste jisti směrem a špatně odhadujete správnou chvíli.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Nenechte se oklamat vizáží druhých lidí. Příliš totiž dáte na první dojem, co se skrývá uvnitř, vám ale uniká. Soudíte jednoduše příliš rychle. Můžete tak ublížit někomu, kdo si nic takového nezaslouží, a podpořit někoho, kdo by měl naopak zapracovat sám na sobě. Hledejte rovnováhu- A také zvolněte tempo.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Nelámejte si tolik hlavu s těmi, kteří se snaží ostatním škodit. Nakonec, je důležité poznat i tuto stránku věci, abyste vůbec věděli, jak dobro vypadá a kudy tedy musíte jít. Berte všechny tyto charakterově pokřivené bytosti jako učitele. Není důvod, abyste propadali panice a snažili se je odhánět. Odejdou sami.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Vaše velká citlivost a přílišné pochopení pro ostatní, mohou vést k tomu, že se je pokusí někdo zneužít. Nehledejte ale hned nepřátele ve všech lidech kolem sebe, jen buďte trochu opatrnější. Jste schopni odhalit každou špatnost, proto své cítění využívejte co nejvíce. Pak se nemusíte ničeho bát.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Jste schopni se postavit za své blízké, pomoci těm, kteří si nevědí s něčím rady. Ovšem je možné, že svou snahu trochu přeháníte a o vaši pomoc není vždy zájem. Každou situaci se tedy snažte dobře vyhodnotit. I když se něco neodehrává podle vašich představ, neznamená to, že to tak nemá být.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Nejspíše se o sobě dozvíte nepěkné věci, někdo si na vás vytvořil zcela zvláštní názor. Ale to, že má někdo jiný pohled než vy sami, ještě neznamená, že se dívá špatně. Možná vám jen nastavuje zrcadlo, chce, abyste někdy úhel pohledu změnili. Samozřejmě sami na sebe. Nebojte se podívat pravdě do očí.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Zamyslete se nad svým způsobem života. Je totiž možné, že stále jen něco hromadíte, ale radost vám toto konání nepřináší. Možná se tak děje proto, že se potřebujete ukázat před ostatními. Myslete ale na sebe, co si o vás myslí jiní, není důležité. K životu potřebujete jen své blízké, kteří by pro vás měli být prioritou.

(nad)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2273551
DnesDnes418
VčeraVčera790
Tento týdenTento týden4962
Tento měsícTento měsíc5800

Partnerské weby