0906EnergieBERAN: Možná se vám ještě plete při psaní pod ruku starý rok. Prospěje vám ale, když se co nejrychleji začnete dívat jen před sebe.

BÝK: Dnes se nikam

nežeňte. Čeká vás neutrální den, kdy by se nemělo nic dramatického stát. Přesto se držte raději v roli pozorovatele.

BLÍŽENCI: Dnes se vyhýbejte problémům, můžete je přitahovat jako magnet. Soustřeďte se na sebe. Doma se věnujte činnosti, kterou tak dlouho odkládáte.

RAK: Možná vás dnes zasáhne nepříjemná zpráva z vašeho okolí. Věci ale nejsou jen černé nebo bílé. myslete na to dobré, co vás v nedávné době potkalo.

LEV: Na obzoru jsou nenadálé výdaje. Není vyloučeno, že se na vás někdo obrátí s prosbou o půjčku. Dnešek se bude dost točit právě kolem peněz. ♥ Neutrální den.

PANNA: K tomu, abyste se přiblížili nějakému snu, bude zapotřebí velká vůle. Ta vám zřejmě neschází. Problém je v tom, že jste k sobě příliš kritičtí.

VÁHY: Vaši vitalitu by vám mohl leckdo závidět. Využijte toho a snažte se zlikvidovat dlouhodobé resty, udělat tlustou čáru za nepříjemnostmi.

ŠTÍR: Máte skvělou příležitost v pracovním životě někoho překvapit. Konkurence by se měla mít před vámi na pozoru. ♥ Člověk míní, život mění.

STŘELEC: Pokud nevíte, kudy dál, dejte si prostě pauzu bez ohledu na to, co se po vás zrovna bude chtít. Zjednodušeně řečeno, pročistěte si hlavu.

KOZOROŽEC: Jestliže máte pocit, že vám chybí energie, bude to tím, že ji prostě vydáváte příliš, když to ani není potřeba. Nebo ji směrujete tam, odkud se vám nevrací.

VODNÁŘ: Určité záležitosti můžete dnes posunout tam, kam potřebujete. ♥ Setkání s bývalou láskou by vás mohlo vyvést z rovnováhy.

RYBY: V podnikatelské i finanční sféře vám konstelace sice skvěle nahrávají, ale zradit vás může, bohužel, vaše zdraví.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2275968
DnesDnes423
VčeraVčera1180
Tento týdenTento týden423
Tento měsícTento měsíc8217

Partnerské weby