19059745 1457751790937480 2426705960121378299 nBERAN: V práci, ani ve vstřebávání informací, dnes nečekejte oslnivé výsledky. Buďte spokojeni s tím, že jste schopni práce. I to někdy stačí.

BÝK: Pozor na materiální

ztráty. Pokud budete vybírat peníze z bankomatu, dobře si zkontrolujte, že jste si vzali nejen hotovost, ale i kartu.

BLÍŽENCI: Můžete se cítit jako na houpačce. Zapomeňte na trápení a udělejte si radost. Dnes je ideální den pro dlouho odkládaný nákup.

RAK: Problémy ve vztazích dnes mohou vykrystalizovat v nepříjemnou hádku. Pročistí se ale vzduch a konečně začnete s partnerem zase komunikovat.

LEV: Výsledky, které za sebou uvidíte, vás povzbudí a dodají vám sebevědomí. Vaše fyzická kondice vám dovoluje dělat i věci, na které si jindy netroufáte.

PANNA: Vaše kondice není nijak skvělá. Je na čase, abyste se více zamysleli nad životním stylem. ♥ Pozor na sklon zveličovat partnerovy chyby.

VÁHY: Nehledejte ve všem logiku. Některé věci nezměníte, ani kdybyste se snažili sebevíc. Pokuste se nechat věci plynout, lepší časy na sebe nenechají dlouho čekat.

ŠTÍR: Budete se těšit dobrému zdraví, přesto nejste se svou kondicí spokojení? Možností, jak tělo rozpohybovat, se nabízí velká spousta. Jen si musíte vybrat.

STŘELEC: Dobře se dívejte kolem sebe, podle planet naleznete něco, co jste velmi dlouho hledali. Čeká vás zřejmě nějaké překvapení.

KOZOROŽEC: ♥ Věnujte se rodině a svým blízkým, tady najdete potřebný klid a dobijete energii. Udělejte ostatním, a hlavně partnerovi, radost.

VODNÁŘ: Udržujte si odstup, nevrhejte se do ničeho po hlavě. ♥ Rodina bude spokojená, když splníte to, co jste před časem slíbili.

RYBY: Vůle a ambice porostou, slavit úspěch bude týmová práce. Stále platí, že nemáte přepínat síly, tak se podle toho zařiďte.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2272448
DnesDnes105
VčeraVčera1235
Tento týdenTento týden3859
Tento měsícTento měsíc4697

Partnerské weby