2745vhledyBERAN: Dnes nesahejte na nic, s čím nemáte dostatečné zkušenosti. Předejdete tak možnému úrazu nebo velké škodě. Pomůže vám dostatek spánku.

BÝK: Pokud nemusíte, raději dnes

nikam nechoďte. Hrozit vám mohou úrazy i ztráty. ♥ V citové rovině by se vám snadno mohlo podařit říci něco, co nepůjde vzít zpět.

BLÍŽENCI: Zřejmě budete mít pocit, že jste bez energie, a že na vás vše padá. Náladu vám spraví nečekaná finanční záplata.

RAK: Pokud vás trápil nějaký dluh, podaří se vám s ním vypořádat. Zlepší vám to náladu. Dnes je ideální den pro domácí odpočinek.

LEV: Pozor, aby vám práce nepřerostla přes hlavu, jak se říká. Když ale budete postupovat od nejsložitějšího k méně důležitému, vše v klidu zvládnete.

PANNA: Dnešek se vám nemusí zdát nejrůžovější. Místo pesimismu a sklonu přemýšlet o zbytečnostech vpusťte do duše radost a optimismus. Pak se snadněji pohnete z místa.

VÁHY: Držte peníze pod kontrolou, zbytečně neutrácejte, myslete na horší časy. Hvězdy doporučují zaměřit se na dorovnání peněžních rezerv.

ŠTÍR: Den přeje odvážným. V žádném směru se nerozpakujte riskovat, zdá se, že se vám to vyplatí. ♥ Můžete se těšit na přízeň opačného pohlaví.

STŘELEC: Pokud hodláte utrácet, můžete, ale měli byste se také trochu zamyslet na tím, za co. Nebudete-li riskovat, máte možnost skvěle nakoupit.

KOZOROŽEC: Život je občas jako na houpačce - jednou jste nahoře a jednou zase dole. Jestli se vám nyní nedaří, pak vězte, že bude lépe.

VODNÁŘ: Asi se ukáže, nakolik byla vaše očekávání, co se partnera týká, reálná. Člověka změnit nelze, ale jeho přístup ovlivnit můžete.

RYBY: Využijte den k podpisům smluv, srovnání dluhů, k dohodě na splátkovém kalendáři a podobně. ♥ Neutrální den.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2272789
DnesDnes446
VčeraVčera1235
Tento týdenTento týden4200
Tento měsícTento měsíc5038

Partnerské weby