astrologii1BERAN: Nic mimořádného by vás dnes potkat nemělo. Fyzické slabosti se můžete zbavit procházkou na čerstvém vzduchu.

BÝK: Spolehněte se na rady kolegů. V týmové

práci naštěstí nemusíte být vždy v čele jen vy sami. Dopřejte druhým zasloužené výsluní a pochvalte je.

BLÍŽENCI: Máte mnoho nesplněných úkolů a ne a ne se dočkat pomoci. I když zvládnete jen to, co půjde, nezapomeňte se za to odměnit.

RAK: Udělejte si den sami pro sebe. Dopřejte si nějakou maličkost. Máte za sebou náročné období a čokoláda vám na podrážděné nervy prospěje.

LEV: Někdo z vašich spolupracovníků obtížně zastírá závist. Nenechte se zviklat atmosférou okolí, buďte šťastní, jestliže to tak cítíte.

PANNA: Na obzoru jsou slibné zisky, nadějné vyhlídky, pokud jde o finanční záležitosti. ♥ Nepřesvědčujte se o tom, že máte v lásce smůlu. Štěstí je stav mysli.

VÁHY: Možná vám někdo ublížil, pomluvil vás, neoprávněně kritizoval. Nemyslete na pomstu, nikdo přece není dokonalý. Každý má své chyby a slabosti.

ŠTÍR: Zkontrolujte si, jestli někde nedlužíte peníze, zda máte své pohledávky a peněžní závazky v pořádku. Malá inventura v této sféře je na místě, nebude ztrátou času.

STŘELEC: Tento den vám může sice přijít trochu nepovedený, ale uvědomte si, že vše je pouze ve vaší hlavě. Změňte svůj přístup a bude se vám dařit.

KOZOROŽEC: Udělejte si radost - čímkoli. Prostě - nyní jste to vy, kdo potřebuje povzbudit. ♥ Nebojte se experimentů.

VODNÁŘ: Nejprve vždy přemýšlejte, až poté jednejte. Tím, jak zareagujete, totiž můžete leccos získat a nebo naopak ztratit.

RYBY: V rámci finančních záležitostí i dnes můžete zaznamenat nějaký dílčí úspěch. ♥ Nepřehánějte to s nároky na partnera.

Fotro: Pixabay

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2280149
DnesDnes484
VčeraVčera780
Tento týdenTento týden4604
Tento měsícTento měsíc12398

Partnerské weby