2721tajemn2BERAN: Pokud se dnes setkáte s tím, že vás kolega při práci opraví, raději mu věřte dobré úmysly. Bez cizí pomoci se zkrátka neobejdete.

BÝK: Možná se necítíte nejlépe. Pokud se o

vás pokouší nachlazení, uvařte si teplý čaj a dopřejte si dostatek vitaminů. Víkend v peřinách vám prospěje.

BLÍŽENCI:Dnes vás čeká výhodná koupě. Pomůže vám zútulnit bydlení. Právě teď je ideální čas. Hodně relaxujte, nákupy vás vyčerpají.

RAK: Vzpomeňte na své blízké, které jste dlouho neviděli. Budete mít skvělý nápad, jak potěšit někoho, kdo vám v poslední době pomohl.

LEV: Na semaforu lásky svítí zelená. Pokud se chystáte na rande, pak se máte na co těšit. I dlouholeté partnerské vztahy se mohou oživit.

PANNA: Zapracujte na svém sebevědomí, přece není všechno tak špatné, jak se vám zdá. ♥ Žádné trápení netrvá věčnost, čas vše spraví.

VÁHY: Postavení planet naznačuje, že vám dnešek může přinést vzrušující události. Na nudu si rozhodně nebudete stěžovat. ♥ Partnerské vztahy by se měly vyvíjet pozitivně.

ŠTÍR: Nestojí vám za to vztekat se pro hloupost druhých. Ať je situace, jaká chce, vy se snažte být slušní, vstřícní a tolerantní. ♥ Chcete být lepším člověkem? Za to může láska.

STŘELEC: Vyjděte si do přírody, zajděte tam, kde to máte rádi. Zkuste prostě vypnout, ale tak, aby vás při tom obklopovaly jen příjemné věci.

KOZOROŽEC: Budete v kondici, čehož můžete využít pro splnění nějakých restů, naplánovaných prací. ♥ Mohou vás dohnat nějaké hříchy.

VODNÁŘ: Okolnosti vás budou nutit k tomu, abyste soustředili pozornost na potíže a problémy. A to na ty stávající i zatím jen tušené.

RYBY: Soustředit se na povinnosti pro vás asi dnes nebude nejjednodušší. ♥ Poroste žárlivost, tak s flirtováním opatrně.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2273553
DnesDnes420
VčeraVčera790
Tento týdenTento týden4964
Tento měsícTento měsíc5802

Partnerské weby