1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Měli byste alespoň občas přemýšlet o svých pohnutkách. Zastavte se pokaždé, když vás ovládne zloba, a zamyslete se, proč se objevila a co bylo spouštěčem. Jen tak získáte nad sebou samými přehled, nebudete zbytečně podléhat zlým myšlenkám. Velmi

si tak usnadníte život, budete se cítit lépe.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

V citové oblasti očekávejte klid, s partnerem budete na stejné vlně. Využijte klidu v domácím prostředí, protože na finančním poli se vám tolik dařit nebude. Nepodnikejte ale žádné důležité kroky, zásadní rozhodnutí nechte na později. Užívejte si vzájemné lásky, vše ostatní počká.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Pravděpodobně se ocitnete vinou někoho jiného tzv. v koutě, můžete díky tomu i hodně znejistět. Pokud se ale nenecháte zmanipulovat, za svými názory si budete stát, přestože je okolí nebude chtít přijmout, přestanete být středem zájmu. Nakonec se vše uklidní a nedorozumění se vysvětlí.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Pozor, jakým způsobem budete chtít získat to, co chcete. Zvolíte-li nečestné jednání, ovládne-li vás chamtivost, buďte si jistí, že efekt nebude dlouhodobý. Nakonec byste mohli dokonce litovat. Vesmír takové jednání neodpouští a mohlo by se zde potvrdit pravidlo, že karma je zcela zdarma.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Máte před sebou velmi zajímavý týden, můžete dosáhnout skutečně zajímavých výsledků, dokonce významného ocenění. Nutně se ale nemusí jednat o hmotné statky. Uspějete tam, kde jste si jistí, v tom, co milujete a dáváte tomu i své srdce. Právě na tyto věci se zaměřte, nejspíše budete překvapeni výsledkem.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Ukončete hádky, rozepře kolem vás se vyjasní, vše nedobré upadne v zapomnění, nastane klid a mír. Využijte skvělého postavení planet, posilujte mezilidské vztahy, buďte vstřícní a komunikativní. Měli byste se vyznat ze svých citů, očekává se od vás i konkrétní vyjádření. Buďte tedy upřímní.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Nezaobírejte se křivdami z minulosti, nezměníte nic z toho, co se již odehrálo. I vy jste kdysi nejednali úplně čistě a nutně za tím nemusel být záměr. Nechte minulost za sebou, mohla by vám nyní jen komplikovat plány do budoucna, donutit vás stát na místě. Je čas rozletu, a to lze jen s pozitivním myšlením.

Had (23. 10. – 22. 11.)

I když jdete neradi do konfliktu, nejspíše se mu nyní nevyhnete. Neznamená to ale, že byste měli vystupovat povýšeně. Jen prostě v klidu dodržujte svou stanovenou linii, vysvětlete, že názory ostatních přijímáte, ale máte i svůj pohled na věc. Možná s vámi okolí nebude souhlasit, ale vše se nakonec uklidní.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Mohou vás ovládnout nízké pudy a snadno podlehnete vášni, která je jen pomíjivá, ovšem může mít neblahé důsledky. Hrozí, že něčí city zraníte natolik, že vám neodpustí. Měli byste tedy vědět, zda vám nějaký úlet stojí za ztrátu důvěry. Můžete ztratit mnohem více, než byste získali. Zkuste se ovládnout.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Pokud máte zavedený systém, můžete se na něj spolehnout. Je jedno v jaké oblasti. Chcete-li ale něco měnit nebo se vydat novou cestou, popřemýšlejte, zda je nutné podnikat tyto kroky právě teď. Doba vám nyní moc nepřeje, začínající záležitosti nemusí mít dobrý výsledek. Raději vyčkejte.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Dostanete-li se do úzkých a nebudete-li si s něčím vědět rady, zkuste spíše než na rozum spoléhat na vyšší moc. Některé věci nelze ovlivnit a nepomohou vám znalosti ani analytické myšlení. Jednoduše nechte proběhnout to, co nemůžete ovlivnit, a uvidíte, že závěr bude překvapivě ve váš prospěch.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Pokud plánujete změnu zaměstnání, bydlení, nebo dokonce partnera, nastává ta pravá chvíle. Změnám ve všech oblastech je doslova požehnáno, můžete tedy začít podnikat dané kroky. Jestli se v této změně ocitnete v důsledku jednání někoho jiného, neprotestujte. Vše se odehrává, jak má, což velmi brzy zjistíte.

(nad)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2277028
DnesDnes139
VčeraVčera1344
Tento týdenTento týden1483
Tento měsícTento měsíc9277

Partnerské weby