healingBERAN

Úterý 15. ledna: Příliš se zabýváte minulými rozhodnutími. Pokud jste přesvědčeni, že byla chybná, změňte je. Jestli to nejde, nemá smysl ohlížet se

zpět.

Středa 16. ledna: Více peněz, které se sešly na vašem kontě, nemusíte hned utratit. Pokuste se je zhodnotit a najít co nejlepší místo pro jejich uložení.

BÝK

Úterý 15. ledna: To nejhorší máte pomalu za sebou. Pokud jste do předchozích dní vložili dostatek vůle, máte před sebou ty lepší dny.

Středa 16. ledna: Ve finanční sféře můžete očekávat výrazné zlepšení. Dost možná se právě dnes dozvíte, že se šéf chystá vám nějakou tu korunu přidat.

BLÍŽENCI

Úterý 15. ledna: Vzduch se pročistil. Dnešek věnujte očistě těla i mysli. Udělejte si čas a uvařte si něco extra zdravého. Nezapomínejte ale, že jíte i očima.

Středa 16. ledna: Cítíte, jak se vám vlévá krev do žil. Zdání neklame. ♥ Zamyslete se - kdy jste naposledy svým milovaným řekli, jak moc je máte rádi?

RAK

Úterý 15. ledna: Uvažujete jak co nejlépe uspořit na horší časy? Dnes je ideální čas s tím začít. Pro začátek uschovejte současný přebytek doma - do hrníčku, jak se říká.

Středa 16. ledna: I když se nemusíte cítit plně zdrávi, oplýváte dobrou náladou. Navíc by vám dnes mohl šéf zvýšit plat. Usmívejte se a štěstěna vám bude nakloněna.

LEV

Úterý 15. ledna: Pokud budete osloveni se zajímavou nabídkou, důkladně si ji promyslete, než se vyjádříte. ♥ Váhy jsou znamením zvěrokruhu, se kterým si budete báječně rozumět.

Středa 16. ledna: Můžete trochu ztrácet hlavu, hrnou se na vás samé povinnosti a starosti. Ale tak už to v životě chodí, že jednou je člověk nahoře, podruhé dole.

PANNA

Úterý 15. ledna: Hvězdy slibují, že nemusíte mít žádné obavy. Jste plni energie i odhodlání zdolávat překážky. ♥ Něco vás bude spojovat s dalšími zrozenci znamení Panny.

Středa 16. ledna: Snažte se směrovat svou energii k cílům a předsevzetím, které jsou pro vás prioritní. ♥ Čeká vás rande? Pak by mohlo být vskutku nezapomenutelné.

VÁHY

Úterý 15. ledna: Jste trochu roztěkaní, špatně se soustředíte? Dávejte si pozor, abyste nepřišli o důležité věci, jako jsou doklady, peněženka, klíče. Hrozí jejich ztráta.

Středa 16. ledna: Víc hlav víc ví. Na to si vzpomeňte, až budete řešit nějakou zapeklitou otázku. Když se dostanete do úzkých, do svízelné situace, nerozpakujte se požádat okolí o pomoc, radu.

ŠTÍR

Úterý 15. ledna: Jestliže vám někdo radí, abyste zvolnili, měli byste ho poslechnout. Nepřeceňujte své možnosti, volte raději zlatou střední cestu. ♥ Neutrální den.

Středa 16. ledna: Povinnostem, kterým se nemůžete vyhnout, budete muset věnovat i něco ze svého volného času. Ale věřte tomu, že vám to stojí za to. ♥ S Kozorožcem splynete na jedné vlně.

STŘELEC

Úterý 15. ledna: Buďte důslednější a zodpovědnější, a to hlavně v práci. Někdo na vás zaměřil pozornost, tak mu ukažte, co ve vás opravdu je.

Středa 16. ledna: Pokud máte v plánu udělat v rámci partnerství nějaký zásadní krok, vzhůru do toho. Nezadaní mají možnost najít životní lásku.

KOZOROŽEC

Úterý 15. ledna: Budete sklízet to, co jste zaseli. Proto dobře sledujte, co se vám nyní bude vracet. Pokud něco nedopadne podle vašich představ, poučte se.

Středa 16. ledna: Může se objevit skvělá finanční nebo pracovní nabídka. Moc dlouho o ní nepřemýšlejte, mohla by se rozplynout v nenávratnu.

VODNÁŘ

Úterý 15. ledna: Nenoste u sebe větší sumu peněz, hrozí vám její ztráta nebo i krádež. ♥ Partner se možná postaví proti tomu, co zamýšlíte.

Středa 16. ledna: Nějaké vaše záměry nemusejí vyjít, cosi se může ukázat jako neperspektivní. ♥ Nevěřte slibům, nebudou naplněny.

RYBY

Úterý 15. ledna: Přibrzděte a zbystřete! Určité situace se mohou stát nepřehlednými, některé věci nebudou takové, jak jsou vám prezentovány.

Středa 16. ledna: S některými lidmi si dnes nesednete, s jejich názory nebudete souhlasit. ♥ Nepodceňujte signály nesouladu, hrozí partnerská krize.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2272451
DnesDnes108
VčeraVčera1235
Tento týdenTento týden3862
Tento měsícTento měsíc4700

Partnerské weby