twins 2691108 960 720BLÍŽENCI

Jupiter bude po celý  rok ovlivňovat vaše vztahové záležitosti. Můžete zkvalitnit partnerské i pracovní vazby, budete opouštět staré nevyhovující a nefunkční svazky, abyste je nahradili novými. Čekají vás nové dohody a smlouvy. Na jaře nebo

začátkem léta vám do života vstoupí důležitá osoba. Půjde o člověka z minulosti.

Černá Luna do jara aktivuje problémy s úřady, soudy, také oblast ezoteriky a vzdělávání. Můžete pocítit touhu rozvíjet se po duchovní stránce, nebo ji naopak ztratit. Každopádně budou v kurzu filozofování, náboženská tématika, duchovno a umění. Od května vás pak bude Černá Luna z karmického hlediska nutit, abyste si udělali pořádek v oblasti kariéry a práce. Můžete změnit práci, případně budete pociťovat diskomfort. Ale jako byste nevěděli, kterým směrem se vydat, což znásobí emocionální vypětí. Prohloubí se nespokojenost. Budete muset udělat zásadní rozhodnutí, které ovlivní oblast partnerství nebo vaše pracovní aktivity. Na začátku června - 3. 6. - vrcholí novoluní ve vašem znamení. Dodá vám ohromnou energii do nových začátků. Můžete začít novou životní kapitolu, vrhnout se do nových plánů a aktivit. Úplněk ve vašem znamení pak nastane 12. prosince a vyjasní vztahové záležitosti. Bude vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody, ukončit vše nevyhovující.

Planeta zvratů Uran se od jara bude pohybovat sedm let znamením Býka. Vliv tohoto tranzitu může být nenápadný, ale přesto významný. K jeho projevům patří náhlé události, jež budou důsledkem minulých činů a nevědomého jednání. Může dojít na potíže s institucemi, nečekané odhalení tajemství, nepříjemnosti a podobně. Je nutné počítat i s útoky jiných osob, ačkoli to původně nevypadalo, že by vám chtěly škodit. Vše budou mít na svědomí faktory, jichž si nejste vědomi. Skryté nepřátele vyprovokují signály, které nevědomě vysíláte, vaše nepromyšlené činy. Symbolicky jsou s touto oblastí spojovány instituce jako vězení, nemocnice, ústavy, kde společnost skrývá ty prvky, na které se lidé neradi dívají.

Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Foto: PIxabay

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2253135
DnesDnes523
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden1185
Tento měsícTento měsíc8543

Partnerské weby