2745vhledyBERAN: Konec pracovního týdne uvítáte. Potřebujete se odpoutat od svých povinností a zažít trochu relaxace. Večer s knížkou bude dobrou volbou.

BÝK: Možná se

vám dnes podaří udělat důležité rozhodnutí, které zvýší vaše příjmy. Zvažte jen, jestli si toho na sebe neberete příliš.

BLÍŽENCI: Cítíte se dobře. Dejte pozor na zbytečné pokuty, třeba za špatné parkování. I když ani to by vám dnes náladu zkazit nemělo.

RAK: Pokud vás bolí celé tělo a cítíte se unaveni, dopřejte si dost vitaminů. Buďto navštivte lékárnu, nebo si nakupte zásobu kvalitního ovoce a zeleniny.

LEV: Ztráta iluzí v případě kamaráda či kamarádky bude hodně bolet. Ale než začnete někoho soudit, přiznejte si - nezachovali byste se stejně? ♥ Samo se nic neudělá.

PANNA: Co takhle zkusit strávit večer nějakou zábavou? Zahrajte si třeba karty a oblíbenou společenskou hru místo sezení u televize nebo u počítače.

VÁHY: Říká se, že komu se nelení, tomu se zelení. V případě jakýkoliv aktivit se držte tohoto pořekadla. Můžete z toho jen těžit, lze očekávat úspěch.

ŠTÍR: Pokud chcete něčeho docílit, budete se muset obrnit trpělivostí. Bez pevné vůle se nepohnete ani o krok dopředu. ♥ S Rakem budete skvěle vycházet. Jeho lásky si považujte.

STŘELEC: Je skvělý den na učení a získávání zkušeností. Pokud před sebou máte nějaký důležitý test vědomostí, dopadne dobře.

KOZOROŽEC: Dnešní den by mohl být poněkud nestabilní, ale nenechte se tím vyvést z míry. Raději si odpočiňte a dobíjejte energii.

VODNÁŘ: Určité projekty a jednání se mohou komplikovat. Stres nejlépe vyventilujete pohybovou aktivitou, tedy třeba procházkou, sportem.

RYBY: V obchodní a podnikatelské sféře se může cosi dost zkomplikovat. Jednání nemusejí probíhat tak, jak byste chtěli.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2318015
DnesDnes669
VčeraVčera1226
Tento týdenTento týden2819
Tento měsícTento měsíc24941

Partnerské weby

apartman banner