1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Buďte více optimističtí, vše dopadne tak, jak má - tedy téměř ideálně. Měli byste se však smířit s myšlenkou, že chod událostí nemusí vypadat podle vašich představ. Dobře tedy

vnímejte všechny impulzy, které k vám přijdou. Dostanete se tam, kam potřebujete, a nebude to ani moc bolestivá cesta.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Jestli se vám nedaří podle vašich představ, nezoufejte, brzy se karta obrátí. Jednou dokonce oceníte zkušenosti, které v této době nasbíráte. Vše vás posílí, dostane se vám správných informací nejen o druhých, ale hlavně o vás samých. Poznáte své skutečné úkoly, kam směřovat a jak.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Položte si zásadní otázku - zda za svým cílem nejdete proti všem a všemu? Mohlo by se snadno stát, že sice dojdete přesně tam, kam chcete, ale zcela osamoceni. Výsledkem pak bude smutek a velmi málo radosti z toho, co jste dokázali. Za svým snem můžete jít s těmi, které milujete, jen s rozvahou a pomaleji.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Události kolem vás se nemusejí vyvíjet podle vašich představ. Vždy, když ucítíte, že se vám nedaří, zastavte se a nechte vše tak, jak je. Nesnažte se nic měnit násilím, dejte věcem volný průběh. Jen tak vyváznete bez ztráty energie a úbytku sebevědomí. Vesmír občas jedná jinak než chceme, ale vždy v náš prospěch.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Je potřeba myslet na sebe, na svá přání, jednat trochu sobecky. Zároveň byste ale měli zvážit, zda vám stojí za to jít si za svým tak zvaně přes mrtvoly. Možná není úplně ten správný čas nebo je potřeba udělat nějaký kompromis. Nechte si tedy následující kroky dobře projít hlavou a pak teprve jednejte.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Nebojte se tolik změn. Že jsou k užitku, zjistíte, pokud jim dáte šanci. Začněte třeba vzhledem, změňte chování, přístup k nepřejícným lidem. Zjistíte, že nové věci chtějí nový pohled. Pak vám vše půjde snadněji a plynuleji. Uvidíte, že postupná změna života vás bude nejen bavit, ale bude i příjemná.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Můžete ukončit všechny rozepře, zapomenout na minulost. Je skvělá doba zlepšit mezilidské vztahy a zbavit se tak všech zbytečných břemen. Naslouchejte moudrým a zkušeným, dejte na jejich rady. V tomto případě vám mohou dost usnadnit život. Je zcela zbytečné trápit se tím, co vám kdo provedl.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Před vámi vyvstanou nečekané překážky, ale není důvod k obavám. Jen se máte někde zdržet déle, a také je třeba zvolnit tempo. Zkuste si přiznat, že váš život občas řídí někdo jiný a směruje vás podle svých představ. Buďte tedy sami sebou. Pozor také na všechny možné úrazy z nedbalosti a nesoustředění.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Bude nutné si ujasnit, co skutečně chcete. Nastane před vámi nutnost volby. Jednejte na základě toho, co vám říká srdce. Rozum vás může varovat, připomínat vám, jaká rizika hrozí. Je ale v pořádku, pokud se na vše podíváte z více úhlů pohledu. To ovšem chce mít dostatek objektivních informací.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Jestli vás děsí zdravotní potíže, vše se nakonec zlepší, obrátí se ve váš prospěch. Úspěch se dostaví i v právních sporech, jen to nebude hned. Měli byste pro zdárný konec také něco udělat. Podívejte se na své potíže z více stran, neřešte jen detaily nebo důsledky. Důležitá je příčina. Tam je tzv. zakopaný pes.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Dočkáte se úspěchu, počítejte se ziskem, který vám přinese klid do duše. Vesmír vám nyní mimořádně přeje, váš totemový průvodce je s vámi a povede vás tím nejlepším možným směrem. Pozor jen, abyste pouze pasivně nečekali na pomoc zvenčí. Zkuste být aktivní a o radost se podělit s blízkými lidmi.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Dařit se bude v mezilidských vztazích, můžete urovnat dávné spory, započít zcela nová přátelství. Je skvělá doba pro změnu zaměstnání, nový kolektiv vás bez problémů přijme, budete se cítit dobře. Nezadaní mohou potkat dokonce novou, možná i životní, lásku. Buďte komunikativní a vstřícní, nevyhýbejte se společnosti.

(nad)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2280236
DnesDnes571
VčeraVčera780
Tento týdenTento týden4691
Tento měsícTento měsíc12485

Partnerské weby