astrologii1(1)BERAN: Do nového dne vstoupíte s odhodláním. Díky tomu, že si práci dobře zorganizujete, dokážete zvládnout více povinností než dřív.

BÝK: Při startu dalšího pracovního týdne vám

energie nechybí. ♥ Souvisí to i s tím, že se vaše zázemí dostalo do harmonie.

BLÍŽENCI: Cítíte příliv energie. Dnes je ideální den pro sportovní aktivity. Dočkáte se vyřešení problému, které vás již delší dobu trápí.

RAK: Přemýšlíte o nějaké změně? Prospělo by vám naplánovat si nějaký výlet. Přátelé budou vaším nápadem nadšeni.

LEV: Nebraňte se zapojit do něčeho nového. Každá zajímavá zkušenost vás posune o velký kus dopředu a může se vám hodit. ♥ Obdivovat se budete jinému Lvovi.

PANNA: Jestliže se rozhodnete pro jakoukoli formu vzdělávání, neodkládejte to na později. Kujte železo, dokud je žhavé. ♥ V lásce máte dobré vyhlídky.

VÁHY: Máte šanci uspět jak v pracovní sféře, tak ve finančních záležitostech. ♥ Pozvání na schůzku neodmítejte. Mohli byste litovat.

ŠTÍR: Vyhýbejte se konfrontacím, raději se nepleťte do věcí, k nimž byste se neměli vůbec vyjadřovat. ♥ Na někoho uděláte dobrý dojem, pozvání na rande je na spadnutí.

STŘELEC: Je možné, že budete muset udělat takzvaně krok do tmy. Rozhodně tak ale nečiňte v rámci financí, v této sféře se vám vyplatí zdrženlivost.

KOZOROŽEC: Máte možnost se dnes skutečně blýsknout, a to především v zaměstnání. ♥ Dobře sledujte, kde jsou vaše šance, a náležitě jich využijte.

VODNÁŘ: Je vhodný čas na nové plány či začátky. Probírejte ale své záměry s partnerem či přáteli, jiný úhel pohledu vás obohatí.

RYBY: Máte možnost uvědomit si jasněji nereálnost nějakých svých předpokladů. Odpoledne možná budete muset pozměnit plány.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2278723
DnesDnes572
VčeraVčera687
Tento týdenTento týden3178
Tento měsícTento měsíc10972

Partnerské weby