cancer 2689033 960 720RAK

Jupiter  bude po celý rok pozitivně ovlivňovat vaši psychiku a zdravotní stav. Přinese vám novou spolupráci, tedy konkrétněji na přelomu zimy a jara se cosi ukončí, abyste mohli začít

nově a jinak. Očekávejte změnu spolupracovníků či obchodních partnerů, povede vás to k velkému posunu vpřed. Také se začnete více věnovat svému zdraví a životnímu stylu. 

Pod vlivem Černé Luny budete do jara řešit majetek, který sdílíte s další osobou nebo bankou (ale i případné dluhy), také vše, co se týká sexu (pozor na nechtěné těhotenství a nevěru, aférky by nemusely dopadnout podle vašeho očekávání). Černá Luna odemyká brány do minulých životů a právě přechází přes témata - okultismus, transformace duše, sexualita a peníze. Mohou se vyhrotit vaše vztahy s dětmi nebo rodiči. Důležité nyní hlavně bude pohlídat si majetek (Černá Luna pohlcuje a bere) a věrnost ve vztazích, nezneužívat rituály a okultní vědy. Černá Luna vnáší do těchto témat nejistotu a pokušení. Poroste riziko úrazů a nelze vyloučit ani ztrátu - úmrtí - kohosi. V květnu pak Černá Luna otevře témata - soudy, úřady (Černá Luna vás popíchne a zesílí vaše emoce v souvislosti s úředními záležitostmi), ezoterika a vzdělávání. Pocítíte touhu rozvíjet se po duchovní stránce, nebo naopak duchovní sféru zatratíte. Bude aktivovaná forma spojená s filozofováním, náboženstvím nebo duchovnem a uměním. V červenci (23. 7.) vrcholí novoluní ve vašem znamení. Přinese vám ohromnou energii do nových začátků, můžete otevřít novou životní kapitolu, začnete realizovat své plány a aktivity. Planeta Uran se od jara bude sedm dalších let pohybovat znamením Býka, což vám z dlouhodobého horizontu nese zásadní životní změny. Vliv bude zpočátku nenápadný, ale přesto významný. Postupně začnete třídit své přátele a známé. Uran zde působí jako urychlovač, dojde na rychlé změny v rámci blízkých lidí a společnosti, v níž se pohybujete. Veškeré zvraty a náhody vám budou ku prospěchu. Přichází revoluce nadějí v to, co budete v příštích několika letech dělat, očekávat od života. V důsledku tranzitu Uranu se už nespokojíte s tím, co vám stačilo dříve. Pravděpodobně si budete hledat nové přátele, kteří lépe odpovídají tomu, co chcete zažívat. V případě souladu s chtěným se budete identifikovat se skupinami lidí, k nimž patříte, v případě nesouladu se začnete bouřit proti jejich hodnotám.

Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2273026
DnesDnes683
VčeraVčera1235
Tento týdenTento týden4437
Tento měsícTento měsíc5275

Partnerské weby