0905BERAN: Máte před sebou celkem vyrovnaný den. ♥ Konečně se vám začne dařit lépe i ve vztazích. Díky tomu napravíte nějaký přešlap z předchozích dní.

BÝK: Bude se vám

dařit ve všem, s čím se setkáte. Někdo blízký se na vás obrátí, abyste mu pomohli ve složité situaci. Vaše rada bude velice cenná.

BLÍŽENCI: Dnes rozhodně neinvestujte, přišli byste o všechno. ♥ Hvězdy dnes přejí lásce. Pokud jste zatím bez partnera, může se zablesknout, jak se říká.

RAK: Dnešek bude plný pozitivních vibrací. Po celý den budete vnímat úsměvy a milá slůvka od okolí. Pocítíte také úlevu od bolesti zad.

LEV: ♥ Někdo se vám líbí? Chtěli byste získat jeho sympatie? Pak se netvařte, že vás nezajímá. Buďte vstřícní, otevření a usměvaví. Váš šarm určitě zafunguje.

PANNA: Někdo se k vám možná nespravedlivě zachová. Ale nechtějte oplácet stejnou mincí. ♥ Váš šarm nelze přehlédnout a také nevyjde naprázdno.

VÁHY: Ke změnám se neobracejte zády, nepovažujte je za nepřízeň osudu. Věřte tomu, že pro vás mohou být důležitou zkouškou, příležitostí, jak se posunout dopředu.

ŠTÍR: Jestliže jste se pro něco rozhodli, nic nezvrátí vaše rozhodnutí. Paní Štěstěnu máte na své straně, a tak by vaše počínání mělo být korunováno úspěchem.

STŘELEC: Máte velkou šanci uspět, a to hlavně po stránce pracovní. ♥ Nezadaní by neměli promeškat příležitost k seznámení, pokud se jim naskytne.

KOZOROŽEC: Nenechte se rozladit nějakým neúspěchem. I prohry patří k životu a navíc vám dávají zřetelně najevo, co je nutné změnit.

VODNÁŘ: Může dojít na názorové střety. Pokud jste si ale jistí svou pravdou, postavte se i k nepříjemným situacím čelem.

RYBY: Napětí, které jste mohli pociťovat v předešlých dnech zvláště v souvislosti s penězi nebo s pracovní sférou, by se mělo začít uvolňovat.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2256083
DnesDnes224
VčeraVčera1584
Tento týdenTento týden4133
Tento měsícTento měsíc11491

Partnerské weby