0405sila 1To, že magnety podporují krevní oběh a okysličování krve a tím usnadňují odvádění odpadních látek z těla a průnik většího množství výživných látek do buněk, je všeobecně známo. A také to, že mají protizánětlivé účinky, posilují imunitu těla, napomáhají odbourávat otoky či

mírnit bolestivé stavy. Magnetoterapie dnes už patří k běžným léčebným metodám, a není divu - statisticky vykazuje ze všech dosud známých léčebných metod jednu z nejvyšších měr úspěšnosti, zároveň má minimální rizika a také nákladnost.

Využít účinků této terapie lze i v klidu a pohodlí domova, a to prostřednictvím magnetických náramků, které působí v oblasti zápěstí, kde je řada biologicky aktivních bodů propojených s vnitřními orgány. Účinky tohoto bioregulátoru na tělesnou i duševní kondici jsou známy po celém světě. Magnetické náramky spojují výhody tradičního působení permanentních magnetů a tvarového zářiče, regulují mozkové vlny ALFA a BETA, jsou schopny odstranit z organismu statickou elektřinu, škodlivé záření vycházející z jiných osob či například mobilních telefonů.

Mimo jiné působí (nošené na pravém zápěstí) na nervovou soustavu - deprese, fobie, na tělesnou únavu, bolesti hlavy, svalů, krku, revma, nespavost, astma, cukrovku atd. Na levém zápěstí pro změnu působí na oběhovou soustavu – jako prevence na zvýšený tlak, ucpané cévy, proti vzniku trombózy, křečových žil atd. Ideální jsou pro ty, kteří jsou denně vystaveni stresu, neboť navozují fyzickou i psychickou pohodu.

(luv)

Širokou škálu magnetických náramků, tradičních přírodních prostředků či amuletů najdete na: www.spiritobchod.cz.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2318312
DnesDnes966
VčeraVčera1226
Tento týdenTento týden3116
Tento měsícTento měsíc25238

Partnerské weby

apartman banner