H284095e 3BERAN: ♥ Pokud vám na někom záleží, podaří se vám to projevit. Budete možná až překvapeni, že city jsou vzájemné. Užívejte si chvíle blízkosti.

BÝK: Rozum i cit jsou v

 rovnováze a vy jste díky tomu vyrovnaní a příjemní na všechny kolem sebe. Tento stav ještě potrvá. Užívejte si obliby okolí.

BLÍŽENCI: Jestli se vám šéf chystá přidat, bude to právě dnes. Minimálně máte velkou šanci k výhrám všeho druhu. Příliš ale neriskujte.

RAK: Fyzicky byste n atom měli být dobře. Pokud tedy delší dobu přemýšlíte jak zpevnit problematické partie, máte jedinečnou možnost odhodlat se a začít cvičit.

LEV: Nemalujte zbytečně čerta na zeď. Vaše pochybnosti se rozplynou jako pára nad hrncem. ♥ V partnerských vztazích vás čeká zatěžkávací zkouška.

PANNA: Máte reálnou šanci na vylepšení finanční situace v případě, že se nebudete bránit trochu riskovat. ♥ Každý je strůjcem svého štěstí.

VÁHY: Než vydáte z peněženky větší obnos, zamyslete se, zda nepůjde o vyhozené peníze. ♥ Ztráta iluzí v jisté záležitosti bude bolestná.

ŠTÍR: Uvědomte si, že život není jen o povinnostech, práci, nesplněných termínech. Udělejte si čas na obyčejné radovánky, vybočení z každodenního kolotoče.

STŘELEC: Skvělý den na změny, hlavně co se týká obchodů. Takže dobře sledujte nabídky, aktuální možnosti, objeví se něco zásadního.

KOZOROŽEC: Pozor na zdraví, nepodceňujte žádné signály, že je něco v nepořádku. Řešte vše hned a poctivě dodržujte případnou prevenci či léčbu.

VODNÁŘ: Venuše může způsobit náhlá vzplanutí. Měli byste si ale uvědomit, že láska není jen o sexu. Na nevěru pozor.

RYBY: Nákupy i prodej mají zelenou, peníze se budou točit a planety naznačují zisk. ♥ Čekají vás příjemné chvíle.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2278638
DnesDnes487
VčeraVčera687
Tento týdenTento týden3093
Tento měsícTento měsíc10887

Partnerské weby