24900191 1627072960672028 8636367592067159611 nBERAN: Dnes vám bude velice dobře ve společnosti přátel. Vaše dobrá nálada bude nakažlivá. Prožijete příjemné uvolnění.

BÝK: Užijte si příjemný den, kdy na

vás nic a nikdo nebude tlačit. Je jen na vás, jak si rozložíte práci a jak strávíte předvíkendový večer.

BLÍŽENCI: Do nového měsíce vstoupíte plni energie a optimismu. Šetřete však silami, protože před vámi jsou náročné zkoušky.

RAK: Dnešek věnujte plnému využití vašich fyzických sil. Máte-li před sebou náročný úklid nebo stěhování, není nač čekat.

LEV: Hvězdy vám pomohou při důležitých rozhodnutích, očekávejte úspěch v pracovních záležitostech. ♥ Neutrální den.

PANNA: Smiřte se s tím, že nic není stabilní, stálé, že musíte o své místo na slunci neustále bojovat. ♥ Máte špatnou náladu? Nepřenášejte ji do partnerského vztahu.

VÁHY: Potlačte v sobě chuť utrácet, kupovat hlouposti, které vůbec k životu nepotřebujete. Držte peníze na opratích. ♥ I v lásce bude nerozhodnost na překážku.

ŠTÍR: Prospěje vám, když budete se svým okolím víc komunikovat. Někdy není na škodu dostat se k užitečným informacím, také to přispěje k přátelštější atmosféře.

STŘELEC: Máte možnost zazářit, a to hlavně v práci. Snažte se, abyste nyní byli co nejvíce vidět. Buďte milí, usmívejte se a začnou se dít velké věci.

KOZOROŽEC: Více odpočívejte, váš organismus to potřebuje. Klid a pohodu hledejte hlavně v přírodě a u domácích mazlíčků. ♥ Buďte upřímní.

VODNÁŘ: V rámci pracovních aktivit nečekejte žádné zázraky. A není divu, vaše kondice nebude nejlepší. Pečujte o své zdraví.

RYBY: Může se ozvat únava, jinak ale nebudete mít problém s plněním povinností. Finančně si můžete polepšit. ♥ Láska čaruje.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2278707
DnesDnes556
VčeraVčera687
Tento týdenTento týden3162
Tento měsícTento měsíc10956

Partnerské weby