Beran 21. března - 20. dubna
(3) Cedr - (21) LAU KAZ - (21) Pórek
Nestůjte na místě. Nalezněte v sobě odvahu k překonání pochybností a přejděte do útoku. Rozbourejte nemilosrdně všechno, co vás vrzdí, a uvidíte, že i protiklady mohou tvořit celek. Stane se, že některé příčky na vašem žebříčku hodnot změní své postavení. Pak budete jiným ukazovat, "že věci a děje mají jiné pozadí".

Býk 21. dubna - 21. května
(14) Osika - (8) WUNJO - (18) Máta
Vaše vnitřní nespokojenost má své kořeny v hledání něčeho, co vám uniká mezi prsty. Proste své bohy o radu, pomoc či ukázání směru. Mezilidským vztahům se nevyhýbejte. Dovolte blízkému okolí projevit vám sympatie i výhrady. Může vám tak být ukázáno, co hledáte.

Blíženci 22. května - 21. června
(6) Borovice - (4) ANSUZ - (5) Maliník
Využijte zkušeností a pusťte se odvážně za svými cíly. Vaší silou a energií bude slova, představivost a vyzrálost. Určitě vám dojde, že mnohdy je lepší obětovat více, než přijmete. Neboť si jakoby „zavážete“ toho, jemuž oběť dáváte. Toto vědomí vám uvolní prostor pro vaši činnost.

Rak 22. června - 22. července
(1) Černý bez - (20) MANNAZ - (8) Podběl
Bez vnitřní síly nebudete mít dostatek odvahy poznávat pravost věcí. Zvláště budete-li pátrat po kořenech mezilidských vztahů. Čtěte duchovní literaturu, ta vám nejlépe odpoví na vyslovené i dosud nevyřčené otázky. Půjde-li všechno dobře, vyjasní se vám „mozaika“ světa.

Lev 23. července - 23. srpna
(7) Jilm - (12) JERAN - (5) Maliník
Dovolte sami sobě projevit velkorysost a soucit vůči okolí, které vás svým způsobem bude vydírat. Neberte to však v negativním slova smyslu. Ptejte se na to, proč se tak děje. Až se odpovědi dočkáte, porozumíte mnohému. Zvláště tomu, že vás vaše blízké okolí ochraňuje před horšími věcmi.

Panna 24. srpna - 23. září
(23) Topol - (1) FEHU - (20) Mořena
Zřejmě se stanete ozdobou společnosti. Proto pečujte o svůj zevnějšek, který má být přitažlivý a zároveň decentní. Pomůže vám to k prosperitě, vylepšení postavení ve společnosti a k lepším peněžním zdrojům. Setrvejte na pozici, kde se měníte díky úspěchu, a nalezněte cestu ke svým blízkým.

Váhy 24. září - 23. října
(24) Jedle - (6) KAUZNAZ - (16) Šalvěj
Cokoliv děláte, dotáhněte do úspěšného konce. Nebojte se vysokého nasazení. Jste na ně připraveni, i když se vám to nezdá. Budete-li se bránit, neuspějete. Jste právě ve stádiu kdy vás osud stejně „dokope“ tam, kde vás chce mít. Ve správnou chvíli budete rozhodovat o své budoucnosti.

Štír 24. října - 22. listopadu
(12) Lípa - (15) ALGIZ - (2) Šípek
Užívejte si tohoto období. Máte-li důvod k oslavám, uskutečněte je. Alespoň se setkáte s lidmi, s nimiž můžete rozebírat budoucí možnosti vašeho rozmachu. Máte-li lidi léčit, uzdravujte je. Máte-li rozmnožovat majetek, investujte. Zároveň je vysoká pravděpodobnost, že se duchovně posunete o hodně dál.

Střelec 23. listopadu - 21. prosince
(15) Ostřice - (11) EISAZ - (7) Maceška
Máte před sebou volný prostor k veškerým aktivitám, které nepřekračují zákony společnosti. Proto nezůstaňte „rampouchem“ na svém panství. Klidně zůstaňte samostatní, ale objevte svou sílu, rozšiřte své schopnosti a působnost. Sledujte znamení. Určitě každé z nich vám má co sdělit.

Kozoroh 22. prosince - 20. ledna
(21) Vrba - (19) EHWAZ - (9) Divizna
Jsme lidé, a proto buďte zvláště v tomto období lidští, zejména nepůjde-li o „věci“ překračující společenské zvyklosti. Pokora, ochota pomoci a vznešenost mohou být spolu. Zvláště když si dovolíte zahrát si svou roli po svém způsobu. Navíc v sobě uvolníte úžasný zdroj vnitřní energie.

Vodnář 21. ledna - 19. února
(5) Dub - (23) ODALA - (19) Zlatobýl
Nedejte se odradit od svých záměrů a cílů. Věnujte se domácnosti a správě rodinného majetku. Určitě najdete neošetřená a bolavá místečka. Vaším úkolem je obnovit kontrolu a nastolit rovnováhu nejenom mezi výdaji a příjmy, ale i v mezilidských, ale zejména v rodinných vztazích.

Ryby 20. února - 20. března
(25) Habr - (7) GEBO - (13) Ibišek
Buďte vnímavější vůči novým podnětům. Mohou vás posunout žádaným směrem, nejenom tím, který vy sami očekáváte, ale i takovým, který podvědomě chcete. Stane-li se, že něco ztratíte, nechtějte to zpět. Vezměte to jako daň za možnost hlubšího vnímání nových podnětů. Vnímáte-li vnitřní oheň, je to v pořádku.
Jaroslav Bláhovec

 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2274486
DnesDnes121
VčeraVčera1233
Tento týdenTento týden5897
Tento měsícTento měsíc6735

Partnerské weby